מדריך

BUTTERZ TAKEOVER #2

ערב שני שכולו על טהרת הדאנס הבריטי עם אנשי הלייבל האנגלי המוערך באטרז CHAMPION & ROYAL-T

רדיו EPGB, שד"ל 7, תל אביב, 10-02-2014 22:00

תגיות: רדיו EPGB, BUTTERZ, CHAMPION & ROYAL-T

BUTTERZ::

באטרז הוא בלוג מיתולוגי שהפך ללייבל שהצית את תרבות הגריים מחדש ומאז שינה אותה לעד (ראה ערך- ‘Woooo Riddim’ של SX). הלייבל הוקם על ידי Elijah & Skiliam אי שם ב-2008 ומאז החתים כשרונות מרכזיים בסצנה כמו Flava D ,Swindle, Royal-T, Terror Danjah ועוד. ברזומה של באטרז תוכלו למצוא שיתפי פעולה עם לייבלים נוספים כמו ׳הייפרדאב׳ ו-׳דיפ מדי׳. כיום, חברי הלייבל זוכים למעמד של רזידנטים במועדון המפורסם בעולם - ׳פאבריק לונדון׳. בחודש שעבר, הלייבל חגג 5 שנות פעילות. הערב יתקיים הערב השני בסדרת ערבים שתארח את אנשי הלייבל.

יתארחו הערב:

CHAMPION::
רייס הנסון, המכונה ׳די.ג׳יי צ׳מפיון׳, הוא לא עוד סתם מפיק ממזרח לונדון. הוא נחשב בפי רבים לחלוץ סאונד בלתי מתפשר ולפני הכל תקליטן על. ׳צ׳מפיון׳ שייך לאסקולת התקליטנים שישארו את הלסתות שלכם שמוטות לנוכח הטכניקה המעוררת השראה ואת והרגליים שלכם כואבות לאחר לילה סוער של ריקודים. הקריירה הבין לאומית שלו כיוצר החלה למעשה ב-2007, אך התפוצצה כאשר החתים את האי.פי המעולה
Motherboard בלייבל ׳הארד דרייב׳ של ׳טרור דנג׳ה׳ ב-2011. תוך כדי, הנסון הקים את הלייבל שלו העונה לשם: ׳פורמולה רקורדס׳ בו חתומים חבר׳ה רציניים ביותר כמו: ׳האנה ואנטס׳, ׳ג׳יימי האסל׳, ׳קילה ג׳וי ו-׳כריס לורנזו׳.

ROYAL-T::
מארק טיילור, או ׳רויאל-טי׳ בפי רבים, הוא מפיק לונדוני צעיר ומוכשר עם השיגים רבים ועתיד מזהיר.  הסטייל שלו, המוגדר כ-׳ניו-וייב׳ של מפיקי הגריים המשלבים סאונד חדשני עם ביטים 2-סטפ קלאסיים, הוביל אותו לצירוף מיידי למשפחת ׳באטרז׳.

 

חימום מקומי KEEN ו-GEMJAWS.

האזינו לסט החגיגי המציין חמש שנות פעילות ללייבל:

תגובות