מדריך

פסטיבל רוח דרומית

פסטיבל שכולו על טהרת מוזיקאי הג'אז, האלקטרו והאימפרוב של דרום תל אביב עם הופעות של isaiah, יקיר הלל ועוד

הודנא , אברבנאל 13, תל אביב, 05-03-2014 21:00

תגיות: Isaiah, הודנא, פסטיבל רוח דרומית

היום יתקיים בהודנא "פסטיבל רוח דרומית" שכולו על טהרת מוזיקאי הג'אז האלקטרו והאימפרוב של דרום תל אביב. כל המתארחים בפסטיבל הם הרכבים אקלקטיים של מוזיקה חיה, מלוכלכת לעיתים ,סטרילית לעיתים, מלאת אומץ, עומק, התמסרות ותשוקה ומשקפת דרכה את השנים הרבות של עבודה קשה והאמונה של כל אחד ואחד מיוצריה.

הערב יופיעו בפסטיבל:

Isaiah הוא הרכב המשלב בין שני העולמות הללו, ולמרבה השמחה הם עושים אותו בלי ליפול לקלישאות ולהימאס.

על הארבעת חברי ההרכב מנצח תומר ישעיהו, מצויד בגיטרה אקוסטית, בוזוקי, קול גבוה ומהדהד. שעיהו, שעל שמו נקרא ההרכב, הקליט את השירים בבית ורק לאחר מכן צירף את שאר החברים. בנגינתו ניכרת ההשפעה של מוזיקה יוונית, את המניירות היווניות הוא בחר, בצדק, להשאיר בחוץ. קולו בעל אופי ייחודי ומלא בנוכחות, ואת המילים כותבת בת זוגתו מיקה שגם מנגנת על הרמוניום הודי. חטיבת הקצב כוללת בס ותופים, אך לא מדובר בנגינה סטנדרטית; על התופים תמצאו את נגן הבס יוגב גלוסמן כשעל הבס אמיר זאבי, גיטריסט במקור. חילופי התפקידים בולטים ב-Isaiah לטובה, ככה זה שיוצאים לרגע מן הקופסא. חברי ההרכב קוראים לזה "חאווטק" - שילוב של "חאווה" ו"טכנולוגיה".

 על הבמה: תומר ישעיהו - בוזוקי, גיטרה ושירה. יוגב גלוסמן - תופים ושירה. אמיר זאבי - בס, גיטרה ושירה. מיקה אבני - הרמוניום ושירה.
עוד יופיעו: יקיר הלללנדאו וסבן- דואו פולק חדש בעברית ועוד.
האזינו לIsaiah  שהגיע לסשן בקול הקמפוס:

 

תגובות