מדריך

A Night With Spencer Parker

כוכב הטק-האוס האנגלי ספנסר פארקר מגיע לתקלוט בכורה בישראל. יחממו:ריי הראל ויותם אבני

רסק, לילינבלום 17, תל אביב, 06-12-2013 23:30

תגיות: יותם אבני, ריי הראל, רסק, Spencer Parker

Spencer Parker::

בעידן שבו תתי-ז'אנרים מהווים חומות בין קהלים שונים, ספנסר פארקר הוא סטיית תקן. זה כבר קרוב לעשר שנים שהוא מזגזג בין תתי-נישות מוזיקליות נפרדות ובכך מצליח לבלבל גם את מעריציו האדוקים ביותר.  את התכונה החשובה ביותר עבור דיג'י - רצון נואש לגלות מוזיקה מרגשת חדשה בכל רגע, הוא ניצל במקביל גם בתפקיד ה-A&R בתאגיד ההאוס הבריטי "דפקטד". דניס פרר ורדיוסלייב, הם שניים מהכוכבים הגדולים שהוא החתים בלייבל לראשונה.  לאחר שנפרד ממשרת ה-A&R והחליט להתרכז בקריירת היצירה והתקלוט שלו, ב-2005 הוא הושיט יד לחבר ילדותו מט אדוארדס, יחד הם הקימו את אחת מחברות התקליטים המשפיעות ביותר בעשור הנוכחי - Rekids. 
מלבד צרור הוצאות משלו בלייבל, פארקר תרם רבות בטשטוש הגבולות הברורים שבין האוס לטכנו גם עם רימקסים שהקליט ללייבל עבור יוצרים מקשת מוזיקלית רחבה כמו ריפרטון, ג'רום סינדהאם ועד נינה קרביץ. פארקר גם ערך ומיקסס את "Rekids Revolution", אלבום המיקס הרשמי הראשון של הלייבל, זה שחשף אותו לעולם הגדול לראשונה. 
מלבד "רקידס", ספנסר הקליט עבור כל חברת תקליטים משפיעה אחרת שאפשר להעלות על הדעת. מלייבל הבוטיק המשובח, Buzzin' Fly', של בן וואט, עד Tsuba Records, Ovum  ו-Saved Records שם גם הוציא לאחרונה את אלבום הבכורה שלו. כדיג'י שהצליח לכבוש את ליבם של ג'וש ווינק, ג'ון אוסבורן וניק פאנצ'ולי כאחד, צפו לקלחת מוזיקלית מסחררת המורכבת ממיטב הפרומואים של השנה הבאה.

גיבוי מקומי: ריי הראל ויותם אבני

הנה טעימה מספנסר:

תגובות