מדריך

STICKERZ

תערוכת/ חגיגת/ מכירת סטיקרים פופ אופ קבוצתית בגלריית סלון משונע

משונע, הרצל 112, תל אביב, 06-06-2015 16:00

תגיות: משונע, STICKERZ


למשך יום אחד בלבד יתרכזו להם 31 אמנים משוגעים, כאלו שעושים סטיקרים כבר שנים על גבי שנים וכאלו שהתחילו לעשות סטיקרים ממש לא מזמן ויציגו/ימכרו/יחליפו/ידביקו את חבילות הסטיקרים שלהם על כל הבא ליד. סטיקרים בשלל סוגי דפוס, גדלים וצורות. אורגיית סטיקרים למשך, כאמור...יום אחד בלבד! כי סטיקרים זה החיים, כי סטיקרים הם שווים, וכיף שיש אותם.

חוצמזה, כחלק מהחיבור הכמעט תמידי בין אמנות רחוב ותרבות הסקייטבורד, הגלריה יצרה שיתוף פעולה חלוצי בין כמה מהאמנים המציגים לבין DaSilva Boards כשבמסגרת שיתוף הפעולה, אותם אמנים עיצבו במיוחד לאירוע סטיקרים גדולים שיודבקו על בורדים עבודת יד מאת DaSilva.
כל הבורדים, עם הסטיקרים, יוצגו בגלריה לתערוכה חד פעמית והיסטרית ויעמדו למכירה ידידותית בהחלט.
יש לכם כבר בורד? כל סטיקר הודפס במהדורה מוגבלת ומזערית במיוחד של 2 עותקים נוספים, אז תוכלו לקנות אותם ולהדביק על הבורד הקרוב והנגיש אליכם.

רשימת האמנים המשתתפים בסדר אקראי ושימו לב לשילוב הכוחות האימתני:
Foma, Pilpeled, UNTAY, Work Hard Be Nice, Elna, Gab, Dioz, Yonil, Dede, Tapelkap, SHANYASMIN, Mootale, Signor Gi, Arnol, Daniel Wesseik, Wonky Monkey, Jonathan Katav, Minks, DeeDee, Gelada
שחר בכור, תמר מושקוביץ GO-TAM, ליאור בן-טוב, מריאנה רסקין, אייל טאוב, דר פישר, תום מלניק, נועה גופר, מיקי מוטס, מור אליעזרי, אסנת פייטלסון.

תגובות