מדריך

פסטיבל הקצב

ערב אחד שיאגד על במת ענק את מיטב האמני הגרוב והרוק הפועלים כיום. וגם איחוד של זקני צפת ואורחת מיוחדת אחת

ביתן 1, גני התערוכה, תל אביב, 16-01-2014 19:30

תגיות: גרוב, גני התערוכה, אודיו מונטאז', פסטיבל הקצב

ערב אחד בביתן 1 בגני התערוכה יאגד על במת ענק את מיטב האמנים אשר פועלים בארץ כיום, בחיזוק של הרכבים אשר לא הופיעו שנים::

כל דור ממציא את עצמו מחדש בעזרת מוזיקה ואמנות. בארצנו הקטנטונת מגמות ואופנות מתחלפות כמעט על בסיס שבועי. פסטיבל זה עוסק בעל-זמני, במוזיקה אשר מקדשת את העשייה. אירוע זה מאגד ארבעה דורות של להקות אשר התחילו מלמטה, ממש מהרחוב ופרצו את הגבולות לעבר הזרם המרכזי ובכך השפיעו על מוזיקאים צעירים והגדירו את ההיסטוריה של המוזיקה המקומית. לא עוד תרבות ריאליטי ואינסטאנט, אלא הדבר האמיתי. 

על במה אחת. לערב אחד. עוצמתי. חד פעמי.

ליין אפ ראשוני, הפתעות גדולות ולא צפויות יתווספו בהמשך:

 

>>> זקני צפת, הרכבו הראשון של מאור כהן במופע איחוד מרגיש ומיוחד.

 

>>>שב"ק ס' והתפוחים במופע משותף - 15 איש על הבמה. חטיבת קצב אימתנית וסקציית כלי נשיפה עוצמתית.

 

>>>הקותימאן אורקסטרה - הרכב העל של אופיר,קותימאן, קותיאל –מהאמנים המדוברים והמשפיעים  של העשור האחרון, שלא עלה על במות מאז שנת 2010 (אז חלק את הבמה עם DJ Shadow). הופעות הלהקה נדירות ומספקות חוויה מטורפת למי שזוכה לצפות בהן. עכשיו, קותימאן חוזר עם ההרכב ובגדול, לקראת אלבום חדש.  ההרכב כולל את: קרולינה, אמיר ברסלר, אדם שפלן, שלומי אלון (הדג נחש), ספי ציזלינג ושחם אוחנה. 

 

>>>בום פם + אורח מיוחד - להקת החפלה-סרף המבעבעת מגשימה חלום בשיתוף פעולה יוצא דופן עם אורח מחו"ל. הרכב שמגיע עם תעודת אחריות, לספק את המסיבה הכי טובה בעיר בהופעה ראשונה בתל אביב אחרי חודשים של מנוחה עקב הפרויקט החדש של סולן ההרכב אורי ברואנר כנרות.

 

>>>מרסדס בנד - להקת ההופעות הכי מאתגרת ומרתקת באיזור, ויעידו על כך אלפי המעריצים שהופכים כל הופעה שלהם לכמעט טקס דתי. להקת הפ'אנק-רוק תגיע לפסטיבל עם מופע מיוחד, מפוצץ הפתעות וגרוב.

>>> כהן@מושון -  אחרי שהות ממושכת בארצות הברית של אמריקה, הרכב ההיפ הופ התל אביבי האולטימטיבי חוזר לבמות ומגיע למופע פריצה מיוחד לפסטיבל. 

 

 >>>באטרינג טריו -  הסוד השמור של תעשיית המוזיקה המקומית במופע הפתיחה של פסטיבל הקצב. פרויקט מבית הלייבל המקומי "Raw Tapes" בהנהגת בנו הנדלר, קרן דוניץ ויובל ריג'וייסר, אשר מערבל בצורה מעוררת השתהות אלקטרוניקה רכה עם ביטים של היפ הופ חדשני והרבה נשמה.

 

>>> אורחת מיוחדת של הפסטיבל, המוזיקאית הטורקית זלדה.

 עוד פרטים באתר פסטיבל הקצב

הנה טעימה מזלדה:

תגובות