מדריך

יומולדת 18 לקול הקמפוס !!

3 רחבות שונות, 6.5 הופעות , 20 די ג'ייאים ואינספור הפתעות מחכות לכם במסיבת יום ההולדת השנתית במועדון הבלוק

בלוק, סלמה 157, תל אביב, 13-12-2013 22:00

תגיות: מסיבה, בלוק, יההההה, יומולדת 18 לקול הקמפוס

כמו בכל שנה, אנחנו חוגגים יומולדת!

השנה ימלאו לתחנה 18 שנים, והחגיגה תהיה בהתאם. המסיבה תתקיים במועדון "הבלוק" ביום שישי, ה-13 בדצמבר, על פני שלוש רחבות עמוסות בהופעות ותקלוטים של אנשי התחנה, וכמובן, איך לא, אינסוף הפתעות.

>>באחת עשרה וחצי יעלו לבמה המרכזית אלקטריק זו שמשיקים את האלבום החמישי בסדרת "חרקה" (הלייבל של קול הקמפוס), פצצת אנרגיה שיוצאת מבס גיטרה תופים ומיקרופון ישן. ברבע לאחת יעלו אחריהם בהופעת בכורה - שיט חמור (באטרינג טריו המורחבים).

 מכאן ברחבה המרכזית עוברים לתקלוטים, וגם בגזרה הזאת יש כמה הפתעות - דן זוארץ האבא של קו 106 והדי ג׳יי הראשון שניגן ביטים בתל אביב עוד לפני שבכלל ידענו שיש ז׳אנר כזה חובר לאסף אלמוג לסט משותף ואחריהם דוני קיסלוק יעשה עם וולטר איינשטיין צפרדע גב אל גב.

>>ברחבות הנוספות יהיו עוד הפתעות שיאפשרו מנוחה בין סט לסט : Garden City Movement יפתחו את רחבת קו106 בסקוואט בחצות. ההרכב המאוד מסקרן הזה כולל את יוצאי לורנה בי ואת יוני שרוני והם ישיקו אי פי ראשון ויארחו את רותם אור. כמו כן, כחלק מסדרת "בלנדר" של קו 106 (די ג'יי ומוסיקאי מייצרים תוכן חדש יחד) יופיעו בבכורה שוזין ( עוזי נבון ) ואיתי זבולון ( ויתרתי\יניר האחמ"ש), ובשלוש בלילה יעלו 3421 שממש עוד מעט מוציאים אי פי חדש , והם ישיקו במסיבה סינגל ראשון מתוכו.

>>הליין אפ בלאונג׳ של הבלוק נבנה עם יבגני ג׳ניה צ׳רטקוב ולבמה זו יקראו ׳חמארה׳ – צפו לערימות של ים תיכוני – בבמה זו יופיעו לירון עמרם, ואקו וטיטו. לכל הרשימה הארוכה הזאת מתווספים שדרני קול הקמפוס וחברים טובים  ביחידים ובצמדים בתקלוטים בכל הרחבות.

לקראת ארבע בבוקר יסגרו בהדרגה כל הרחבות וכולם יתכנסו לרחבה הראשית של הבלוק לסט שימשך עד יומולדת 19 עם יניב בומי הצדיק ואחריו עמית סטארק.

את ההופעות החיות ינחה לאון ״נפולאון״ פלדמן.

 

מכירת כרטיסים מוקדמת:
מיסטר טיקט: 03-5107070 || חומוס אבו-דאבי: קינג ג'ורג' 81 תל אביב || קזינו סן רמו: נחמה 2, מתחם נגה, יפו

*בהזמנת כרטיסים דרך האתר "מיסטר טיקט" חלה עמלה של 10 שקלים על כל הזמנה.

*המסיבה בסיוע חלילית  ומכללת BPM  לסאונד ולמוסיקה מתקדמת 

** העישון מותר רק בלאונג' ובחצר של הסקוואט

** הכניסה מגיל 18 

***** ברחבת הכניסה למועדון נמצאים לוקרים שניתן להפעיל באמצעות מטבעות של 5 שקלים.

***** חניון חינם לבאים למועדון, באבטחת אנשי הבלוק נמצא בסמוך לתחת הדלק במקום. הכניסה מרח׳ שלכת

 

 

 

 

 

 


תגובות