מדריך

Raw Beats Festival

סופ"ש שלם שיספק הצצה לסצינה האלקטרונית העשירה של ת"א עם שלל תקלוטים והופעות

תמונע, שונצינו 8, תל אביב, 30-11-2013 14:00

תגיות: תמונע, Raw Beats Festival

תאטרון תמונע יארח במהלך כל סוף השבוע את פסטיבל "Raw Beats" אשר יתפרס על כלל חללי התיאטרון ויספק זווית התבוננות שונה על תרבות המועדונים ומוזיקה אלקטרונית. העתקת המוזיקה האלקטרונית מהמועדון אל חללי התיאטרון של תמונע מנסה לבחון מחדש את התפיסה התרבותית שלנו למוזיקה זו, ושמה על דגלה אמירה בסיסית כי מוזיקת המועדונים היא סוגה מוזיקלית אמנותית ותרבותית אשר יש להתבונן (או להקשיב) לה כאמנות מוזיקלית לכל דבר. 
הפסטיבל יארח אמנים מאסכולות שונות, להקות, דיג'ייז ומוזיקאים אלקטרונים מהשורה הראשונה בארץ ובעולם שיתפרסו בשטחי התיאטרון .
חללי התיאטרון יחולקו כך שהחלל המרכזי יהפוך לחלל מסיבתי של ממש עם מרתון של הופעות אלקטרונית ביום שישי, ומסיבה עם ליינאפ מוקפד של דיג'ייז בשבת, שם תתקיים הופעת אורח, ראשונה בישראל של  Moritz von Oswald / Basic Channel  ממייסדי ז'אנר הטכנו וגיבור תרבות של סצנת המוזיקה האלקטרונית העולמית.

במקביל לחלל המסיבה, שאר חללי התיאטרון יהפכו לנגטיב של המסיבה בהם נערוך פירוק של סצנת חיי הלילה ונאתגר את המרחב הטבעי 
של מוזיקת המועדונים הלא הוא ה"מועדון".  הפסטיבל הזמין דייג'ייז, מוזיקאים ואמנים מתחומים שונים לחקור ולשאול מהם המרכיבים של חיי הלילה, כיצד ניתן לבודד אותם מהמוזיקה או את המוזיקה מהם וכיצד מתעצבת חווית הבילוי בתרבות שלנו. במקביל יוצגו שלוש גלריות צילום ע"י צלמי לילה מקומיים, גלריה אורחת של האמן הגרמני Sven Marquardt , איש הסף של מועדון הטכנו המפורסם בעולם (ברגהיין) המתפקד גם כצלם מוערך, וגלריה של "Street-Print" המציגה פוסטרים ופליירים החושפים פסיפס מרשים של תרבות מוזיקה ובילויים  מנקודת מבטם של מעצבים גרפיים מקומיים.
אנחנו מקווים ששני חלקי הפסטיבל (המסיבה, והתערוכה לצידה) יספקו צוהר התבוננות והשתתפות דווקא לקהל שאינו מגיע למועדונים ואינו מכיר את ה"חוויה המועדונית" ומנגד יאפשרו לקהל המועדונים לקבל את החוויה המועדונית בקונטקסט שונה ובעל הסתכלות ביקורתית יותר. 


אמנים המופעים בגלרייה במהלך הפסטיבל : ניסן אלמוג ,נטלי מנדל, אורן מרזם, יוחאי מטוס, רן סלוין, אמיר טל , בן פלחוב וגונין ריסקין, יאיר ורדי, שי שטרקר,  Sven Marquardt , Street-Print 2013 ואנשי קול הקמפוס.

הערב ישתתפו:

Moritz Von Oswald (Basic Channel, Rhythm & Sound, Maruizio/Germany)i
Marcin Czubala (Mobilee/Poland) / Red Axes / Deep's & Biri / Tapud / Tubi 

תגובות