מדריך

The Return of The Magnificent

האמן האלקטרוניקה והדי ג'יי הנחשב Barnt מגיע בשנית בוטלג לחגיגה דגיטלית. יחחמו: רד אקסס, 84% ועוד

בוטלג, קינג ג'ורג' 48, תל אביב, 30-01-2015 23:00

תגיות: בוטלג, BARNT, רד אקסס

Barnt::

בארנט - שם הבמה של דניאל אנסורג, הוא אחד הכוכבים הגדולים לצאת כעת מקלן, העיר הגרמנית הרבגונית, שהביאה לעולם המוזיקה האלקטרונית את אימפיירת הלייבל קומפקט.

עוד בימיו כבעלים של חנות התקליטים הנחשקת "גרוב נאיישן" בארנט החל את נסיונותיו הראשונים בהפקת מוזיקה מקורית. תהליך שבסופו של הפך אותו לאחד השמות המדוברים בעולם האלקטרוניקה ובקשות לריליסים ורמיקסים בלייבלים נחשקים כקומפקט וקוממה.
בין להיטיו האדירים של בארנט בשנים האחרונות, ניתן למנות את "Geffen", "Cheery Red", "Tunsten".
ואם לפשוט על פי התמיכה האדירה שמקבל תקליט ה-איפי האחרון שלו בחברת התקליטים המשובחת של ג'וי אורביזון, מסתמן שבקרוב עוד כמה יצירות שלו יהפכו לקאלסיקות.

2014 הייתה השנה המשמעותית בקריירה של בארנט עד כה, עם שתי הופעות בלתי נשכחות בפנורמה-בר. סט מופתי לסדרת הפודקסטים היוקרתית של רזידנט אדוויזר, הופעה מדוברת בבוילר-רום וכמובן סט מרתוני שהעניק בפסטיבל ברנינגמן האחרון.

השנה גם ראה סוף כל סוף אור, אלבום הבכורה המצופה שלו. "Magazine 13" על שם חברת התקליטים העצמאית שברשותו מיצב את מעמדו כסופית כאחד מיוצרי האלקטרוניקה המשפיעים ביותר בעולם כעת.

עוד כשהוציא רק את הסינגל ראשון, בארנט הופיע בת"א והוכיח שמדובר בזיווג נדיר. בכל פעם שהגיע לאחר מכן, השאיר את חותמו בסדרה של מסיבות שהפכו לקאלט. עכשיו כשכל שאר העולם, מתחיל להבין שמדובר בכוכב, אנחנו שמחים מאוד לארח אותו שוב במועדון הבוטלג האהוב עליו.

צילום: פייסבוק

הנה טעימה מבראנט בבוילר רום:

תגובות