מדריך

The Black Angels Live in Tel Aviv

הרכב הגאראז' רוק מגיע לראשונה לישראל. מופע פותח: Charlie Megira & The Bet She'an Valley Hillbillies

בארבי, קיבוץ גלויות 52, תל אביב, 02-12-2013 21:30

תגיות: בארבי, The Black Angels, Charlie Megira & The Bet She'an Valley Hillbillies

The Black Angels::

הבלאק אנג'לס היא מהלהקות הדומיננטיות שיצאו מאוסטין, טקסס בשנים האחרונות. הלהקה, שקרויה על שם שיר של הוולווט אנדרגראונד (לוגו הלהקה הוא הומאז' לניקו), מנגנת גאראז' רוק טעון בגיטרות מחוספסות ואנרגיות פסיכודליות שנשמעים כמו מעשורים קודמים, אך למעשה יכלו להיווצר רק בימינו. המלאכים הם הרבה מעבר לסך ההשפעות שלהם, מבעד למכונת הירייה שיושבת מאחורי התופים ומסך הדיסטורשנים הממסטל, מסתתרת ערימת מלודיות משכרות חושים, וריפים דוגמטיים שצוברים כוח עילאי כשהם מתודלקים בשטח רגשי רחב וכנה.
רכבת ההרים הפסיכודלית שהיא אלבומם הרביעי והטרי, "Indigo Meadow", היא ללא ספק אחד הריליסים המדוברים של 2013, מה שהקנה להם את הספוטים המכובדים ביותר בכל פסטיבל שמכבד את עצמו. האלבום הופק ע"י ג'ון קונגלטון (אקספלוז'נס אין דה סקיי ) והוא תערובת שירים מהפנטת, אפלה, מטלטלת ולבטח מרגשת; 
אך להתעכב יתר על המידה על עבודות האולפן שלהם יהיה עוול מסוים, שכן מדובר בהרכב שמהותו היא לשרוף את הבמות. מי שחווה הופעת לייב שלהם ושרד לספר על זה, יעיד על לא פחות מחוויה מיסטית ודתית, קרחנה מדיטטבית מפעימה והתגלות רוחנית מהדהדת.

מאז פרצו ב 2004 בזכות נפלאות המייספייס ושחררו את אלבום הבכורה המופתי Passover, הספיקו להופיע עם הרכבי קאלט כמו הבריאן ג'ונסטון מסאקר , אלילם רוקי אריקסון והרכבים נישתיים יותר כמו הבלאק קיז וקווינס אוף דה סטונאייג' וגם לקחת חלק במס' פסי קול (בינהם limits of control של ג'ים ג'רמוש). 

מופע פותח: Charlie Megira & The Bet She'an Valley Hillbillies (צ'ארלי מגירה). הלהקה שוהה ופועלת בברלין בימים אלו אך תגיע במיוחד לארץ לרגל ההזמנה האישית שקיבלה מסולן הלהקה אלכס מאסס.

הכינו עצמכם עם מיקסטייפ של שירי ההרכב:

The Black Angels Essential Mix by I Zebra on Mixcloud

 

תגובות