מדריך

(Kav106 & Pasáž Present: Radio Rad - OL (Moscow

קו 106 והפסאז' מארחים את הקרו מאחורי הלייבל הרוסי "Rad" לערב עמוס תקלוטים ואמנות

פסאז', אלנבי 94, תל אביב, 14-11-2013 21:30

תגיות: קו 106, kav106, פסאז', LAPTI, OL

כבר תקופה ארוכה שרוח מרעננת נושבת מכיוון לא צפוי. בצל המשטר הקשוח והאווירה האפורה, מתפתחת במוסקבה סצנת ביטים ואלקטרוניקה שלא הייתה מביישת אף בירה ליברלית.
מי שאחראיים במידה רבה ומרכזים את התפתחות הסצנה הם האנשים והקרו מאחוריי הלייבל "RAD". 
הקולקטיב שהוקם ב-2009 על ידי Low Bob וMiracle Libido, החל לאסוף לשורותיו מוזיקאים אלקטרונים בגוונים שונים, בניסיון לשבור את השיממון המוזיקלי ששרר בעיר. לאט לאט אמני הלייבל התחילו לצבור תאוצה במולדת ובעולם, זכו לתשומת לב מאתרים כמו XLR8R ופיצ'פורק ולכמות אדירה של ההאזנות בעמודי הסאונדקלאוד שלהם. 
רגע לפניי שהלייבל מתפוצץ לכל עבר, אחד מנציגיו הבולטים OL, מגיע  להפקה מיוחדת של קו 106, להראות לנו איך עושים את זה באימא רוסיה. 

 

OL::

עם השראה גדולה מהמורשת הסובייטית, בשילוב השפעות עמוקות מהיפ הופ האמריקאי, המוזיקה של OL היא יצור חדש ומסקרן במיוחד. OL טיפוס ורסטילי ואוהב לקחת את הסטים שלו למקומות לא שגרתיים.
מקורות יודעי דבר לחשו, כי OL הוא חיית רחבות רצינית. צפו למשהו מיוחד!

: Radio Rad Lineup
Udini & Miss Hiss (Kav106) - 22:00
KerenDun LIVE (Raw Tapes)  - 23:30
OL (Moscow) - 00:15
Asaf Almog & Dabzoo- (Kav106) 02:00


נריה שוחט ישלים את החוויה ויזואלית עם וידאו ארט באווירת מוסקבה.

 

לצד התקלוטים והוידאו ארט תוצג במקום גם תערוכת "גיבור מעמד הפועלים" המבקשת לשקף את ההדים שנותרו מהרעיון הסוציאליסטי בחברה של המאה ה-21. זאת על ידי התבוננות במאפייניו של האדם המודרני, בחינת ההיבטים הכלכליים והתרבותיים שאופפים אותו, ובדיקת טיב הקשר שבין הפרט הבודד לכלל החברה. בימים בהם קשה לבטא את שיטת הממשל הנוכחי והחברה מתעצבת אט אט. אנו רוצים להאמין שש לאמן משקל רב והשפעה משמעותית יותר על סביבתו ועל כן אנו פועלים לדון בנושאים מהותיים כמעמדות, חברה ובעיקר האזרח המובל כעדר.

האמנים שיציגו עבודתיהם: Dioz, ליסה פילוסוףboaz sides  - untay, בושם הראלFish-air, נועם שפיראGuy PitchonOri gami וניצן מינץ.

>> מומלץ להגיע מוקדם. עוד פרטים באיוונט.

>>כניסה חופשית

תגובות