מדריך

Rone Live!‏

אחד מהכוחות העולים באלקטרוניקה הצרפתית מגיע לתל אביב בפעם הראשונה ללייב סט בועט, סוחף ומלודי

לופט , שביל המפעל 5, תל אביב, 08-11-2013 22:00

תגיות: לופט, Rone, רונה, ארוואן קאסטקס

Rone::

ארוואן קאסטקס א.ק.א רונה בן ה-32 עבר דרך ארוכה עד שנהיה אחד מהמוזיקאים הצעירים הצרפתים המדוברים ביותר בסצנה האלקטרונית. למרות זאת, כולם מסכימים שהעתיד שלו עוד לפניו. אלינו הוא מגיע בשיא הבערה.

אחרי שעבר את בחינות בגרות, קאסטקס לא ידע עוד במה יעסוק בחייו הבוגרים ולכן החליט לקחת לימודי קולנוע באוניברסיטה. כהבין שהוא לא מגיע להרצאות, הוא החל לטפח את התשוקה האמיתית בחייו : מוסיקה, ופיתוח המוזיקלי שלו תו"כ לקיחת תפקידי הפקה/עיצוב בסרטים שונים, עד שהתיך את תמהיל כישוריו לפרוייקט אודיו-ויזואלי בועט ובלתי מתפשר.
רונה, שנוטה לצד הרך והנעים של המוסיקה האלקטרונית הצרפתית, קיבל את מלוא תשומת הלב לאחר שאחד הקטעים שלו [צד את עינו של אגוריה, מוותיקי מפיקי הטקנו הצרפתי, ובעליו של הלייבל המוערך InFiné, שמחזיק בארסנל שלו אמנים כמו אפארט, דאנטון איפרום, דה האקר ואוקסיה הוותיקים. מכאן הכל קרה מהר:
2008 - איפי בכורה כריליס ראשון. 2009 - האלבום המדובר 'Spanish Breakfast'.
בסתיו 2012, רונה משחרר את 'Tohu Bohu' [בדיוק כך, תוהו ובוהו], קולקציית טיונים אקלקטים, מאלקטרוניקה קלה דרך היפהופ, אמביינט וטכנו מלודי, שלדעתו מבטאים את ההתרחשות הכאוטית בחייו בשנים האחרונות, והשלכותיו של מעברו מפריז לברלין, שם נוצר האלבום. ממליצים בחום לבדוק את הבוילר רום שלו. מיטיבי לכת המעוניינים, יכולים למצוא עוד שלל ריליסים שלו ב-Warp ו-Ninja Tune .

רונה מגיע אלינו לבכורה בישראל ולסט לייב במסגרת הטור של 'Tohu Bohu', לאחר שעבר בפנורמה בר, Sonar ופסטיבל Dour.
יחממו: דן אורבך, Yogg ♡ David Elimelech ופרוייקט האלקטרוניקה החיה והמאולתרת של נדב אגמי "Tonguelash".

הנה טעימה מרונה:

תגובות