מדריך

חגיגות שנתיים להר סיני

הבר ההוא מאחורי בית הכנסת הגדול חוגג יומולדת עם ערב בניצוחו של די ג'יי DOR

הר סיני, 2, תל אביב, 18-10-2013 22:00

תגיות: הר סיני, דור, DOR

DOR::

די ג'יי דור יחגוג היום שנתיים ל"הר סיני" בערב מושקע, צבעוני ואקלקטי עד מאד.

דור הוא אחד הדי ג'ייס המוכשרים ביותר שידעה עירנו וממקימי הליין צ'יפ פריידי. לפני 7 שנים עבר דור לברלין ומאז כבר הספיק דור להגשים חלומות שכל די ג'יי מתחיל מפנטז עליהם. הוא ניגן מספר פעמים ב'פנורמה בר', ב'קוקיס' ובמעוזים רבים ואחרים של סצנת ההאוס והטכנו בברלין, כמו כן הוא הספיק להוציא פודקאסט לסדרה היוקרתית של resident advisor וגם לפני מספר חודשים ניגן יחד עם נינה קרביץ ובן קלוק בבבוילר רום.

פיתוח מערכת יחסים ההדוקה עם חברי הלייבל 'דיאל' שהחלה עוד בימיו כרזידנט של צ'יפ פריידי הובילה את דור להכנס לחבורה המאוד מצומצמת של יוצרים ודי ג'ייס מוכשרים. כיום מתפקד דור כחבר מלא בלייבל 'דיאל', הוא מתקלט באופן קבוע לצידם של אמני הלייבל לורנס, קרסטן יוסט, אפדמין, רומן פלוגל וכו' כמו כן הוא הקים את הסאב לייבל של דיאל 'לייד' והיה אחראי על עשרת הריליסים הראשונים שבם השתתפו אמנים כמו ריק וייד, קאסם מוסה, lowtec וסמול פיפל.

הצלחתו של דור נובעת בעיקר מהסטייל האישי והאמביציוזי שלו כאשר הוא מאחורי העמדה. עם מיקסים ארוכים ומאתגרים, בחירת קטעים משובחת המשלבת ריליסים חדשים עם פניני טכנו והאוס מהעבר ויכולת מדהימה לשלב בין הרמוניות הוא מצליח לסחוף איתו את הקהל לערב ריקודים סוער שבו צפוי לראות הרבה ידיים באויר, לשמוע שריקות, צרחות וגינוני אושר שונים ומשונים מרחבת הריקודים ובעיקר לצאת מהמועדון אל הבית עם חיוך של שביעות רצון.

הנה טעימה מסט בויילר רום ברלין:

תגובות