מדריך

Peanut Butter Wolf @ TLV

איש הביטים הנכסף פינאט באטר וולף אקא כריס מאנאק בסט בכורה בארץ. יחממו: וולטר, גאלו, הקטיק ודי ג'יי מש

אורבניקה לופט , שוקן 17, תל אביב, 17-10-2013 23:00

תגיות: אורבניקה לופט, פינאט באטר וולף, כריס מאנאק

PEANUT BUTTER WOLF::


אחרי שנים של נסיונות שכנוע סופסוף מגיע האיש שהקים את אחד מהלייבלים האהובים על חובבי ההיפ-הופ והביטים בעולם – כריס מאנאק, או במילים אחרות לראשונה יגיע לתל אביב הבעלים, האיש והחזון "פינאט באטר וולף" לסט היסטורי בתל אביב!
מאדליב, ג'יי דילה, אם אף דום, אלו בלאק, דיים פ'אנק, ג'יי רוק, גילטי סימפסון – איך היה נשמע היום ההיפ הופ בפרט והמוזיקה המודרנית בכלל ללא סטונז ת'רו, הלייבל המהפכני אשר ייסד בשנת 1996 מר מאנאק?
עד היום סתונז ת'רו נחשב בעיניי רבים למעצב דעת קהל, כזה שמזהה מגמות שנים לפני ששאר העולם מבחין בהן ומנכס לעצמו. לסטונז ת'רו יש קטלוג ריליסים מפחיד באיכותו, סוללת טאלנטים מופרעת ואין סוף סטייל.
בשנים האחרונות סצינת הביטים בלוס אנג'לס מבעבעת. כולם מסתכלים מערבה ומנסים לפענח מה קורה בעיר המלאכים – 

דור ההמשך של החברים פלייניג לוטוס, גאסלאמפ קילר וכל הבריינפידר קרו תמיד מצדיעים למקוריות והחדשנות שהביא הלייבל של פינאט באטר וולף לעיר בסוף שנות התשעים 

בארצנו הקטנה במקביל הולך וצומח דור מרהיב של "אנשי ביטים". הקולקטיב סלאש לייבל המוביל בכל מה שקשור לאלקטרוניקה המוזרה הזו הוא "רו טייפס" – קבוצת חברים שלא מפסיקים ליצור ולהפתיע. באטרינג טריו אשר אט אט חודרים ללב המיין סטרים, ריג'ויסר שמשתף פעולה עם שלמה בר ועוד מספר לא מבוטל של מוזיקאים אשר הגיעו מג'אז או רוקנרול וחוצים את הכביש לכיוון הפקת ביטים באולפן.

את פינאט באטר וולף ילוו מיטב הכשרונות המקומיים: הקטיק ודי ג'יי מש, וולטר וגאלו ו- CohenBeats + הופעה של הטריו של רו טייפס - בטרינג טריו.

הנה טעימה ממאנאק:


תגובות