מדריך

LFNT+Please The Trees

Tales Of A Drunken Man) LFNT) בדאבל פיצר עם ההרכב הצ'כי Please The Trees

סינקופה, כיאט 5, פינת נתנזון 1, חיפה, 08-10-2013 22:00

תגיות: LFNT, רן ניר, Tales Of A Drunken Man, סינקופה, חיפה, Please The Trees

LFNT::

רן ניר כתב והלחין את כל השירים באלבום הבכורה של ההרכב (פרט לאחד ON THE ROAD, שכתב והלחין יוני שלג). השירים באלבום כולם באנגלית ומשלבים רוק ובלוז.  רן ניר הפיק מוזיקלית, שר ומנגן בבס, גיטרות וקלידים. יחד איתו יוני שלג בתופים, כלי הקשה גיטרה ושותפות בהפקה המוזיקלית, יוסי מזרחי (גיטריסט "הדג נחש", "הקולקטיב") השתתף בנגינה ובהפקה ויחד איתם קבוצה גדולה של משתתפים בהקלטות, חלקם גם בהופעות, חברי "הקולקטיב", עידן רבינוביץ', נדב לוזיה, רועי ריק, רועי רבינוביץ', ספי "רמירז" ציזלינג, עונגי ציזלינג, דניאל בנחורין, רעות יהודאי, יעל שפירא, נעה איילי אבי שניידר ועמרי בראל.  

הערב יופיע ההרכב לצד הרכב הרוק Please The Trees::

 חברי 'Please The Trees' שהגיעו מקצוות שונים של צ'כיה ומרקעים מוסיקליים שונים יצרו להקה רבת ניגודים. המוזיקה שלהם נוגעת בכל - מפופ ועד פולק אקספרימנטלי. כבר למעלה משבע שנים שהלהקה עוקבת אחר שובל ההשראה ומשכללת ומרעננת את הסאונד שלה. הרוח הנחושה והמושרשת של הלהקה להרפתקה והרצון הלהוט להציב עצמם בקדמת סצנת המוסיקה הבינלאומית הובילה אותם מטורים בכל רחבי אירופה ועד לבמות קליפורניה.

האלבום האחרון שלהם 'A Forest Affair' המגוון, המסוגנן השונה ושהופק באופן מוערך למדי מייצג את פסגת הקריירה של הלהקה ושוחרר על ידי אחד הלייבלים הצ'כיים המכובדים ביותר Sarcastic Records.

חברי ההרכב: Vaclav Havelka – שירה, גיטרות, Zdenek Kadlec – גיטרות, Mira Syrny – בס, -  David Koukal תופים

 

האזינו לאלבום הבכורה של LFNT:


 

תגובות