מדריך

פסטיבל רוח דרומית

פסטיבל שכולו על טהרת מוזיקאי הג'אז, האלקטרו והאימפרוב של דרום תל אביב חוזר להודנא עם הופעות של טטרן, סאן טיילור ועוד

הודנא, אברבנאל 13, תל אביב, 04-03-2014 21:00

תגיות: Tatran, טטרן, הודנא, פסטיבל רוח דרומית

היום ייפתח בהודנא "פסטיבל רוח דרומית" שכולו על טהרת מוזיקאי הג'אז, האלקטרו והאימפרוב של דרום תל אביב. כל המתארחים בפסטיבל הם הרכבים אקלקטיים של מוזיקה חיה, מלוכלכת לעיתים ,סטרילית לעיתים, מלאת אומץ, עומק, התמסרות ותשוקה ומשקפת דרכה את השנים הרבות של עבודה קשה והאמונה של כל אחד ואחד מיוצריה.

הערב יופיעו בפסטיבל:

» 21:00 - bitter jews::
 שי ליברובסקי וחיים כהן, מנגנים מוזיקה מסומפלת בשילוב כלים חיים באווירה אפלה.
» 22:00 - מונה ניילין
» 22:30 - ארנון נאור-sun tailor::
אודי נאור - תופים, כלי הקשה ושירה, דניאל ספיר - בס ושירה, עמרי בראל - לאפ סטיל, גיטרה חשמלית ושירה וג'קי פיי - צ'לו ושירה בהופעה עם שירי האלבום הראשון ושירים מהאלבום החדש שבדרך.

» 23:00 -  TATRAN::

הטריו הבועט הוא הרכבם של  אופיר בנימינוב - בס, תמוז דקל - גיטרה ודן מאיו - תופים. שלושה מוזיקאים צעירים מתחברים להרכב אחד של מוזיקה אינסטרומנטלית מקורית ומרתקת. החברים באים מרקעים מגוונים: רוק ואלקטרוניקה, ג'אז וקלאסי. המוזיקה המקורית שהם עושים היא תמהיל עשיר ומגובש, עם השפעות של ג'אז מודרני, רוק, מוזיקה קלאסית, פולק, אוונגרד, אלקטרוניקה ואינדי. Tatran הולכים על קומפוזיציות מלודיות, גישה ייחודית לסאונד, נגינה וירטואוזית ועיבודים מורכבים, לצד מבנים המאפשרים אלתור דינאמי וחסר גבולות, ותקשורת טלפתית בין הנגנים. מדובר אמנם בהרכב מחתרתי ואלטרנטיבי, אבל הם הצליחו לרכוש קהל קשוב ונאמן שמלווה אותם בהופעות ומסמן אותם אט אט כאחת ההבטחות של הסצינה האלטרנטיבית בישראל.

דיג'יי: רועי אביטל

בלייב יציירו על קירות האיזור האמנים יובל בראל, איתמר פלוגה וגיא בלום. יעצב את החלל האמן ארד בן מלך.

הנה טעימה מטטרן:

תגובות