מדריך

דיגיטל_מי - "רוכב אופניים"

דיגיטל_מי בהופעה, והקרנת טרום בכורה של סרטוני "רוכב אופניים" שיצר לאחרונה, המתעדים רכיבת אופניים בתל אביב בליווי מוזיקה

תדר, דרך יפו 9, תל אביב, 23-09-2013 21:00

תגיות: תדר, דיגיטל מי, דיגיטל_מי, רוכב אופניים


"רוכב אופניים" הוא פרויקט מוזיקלי חדש של דיגיטל_מי. הרעיון הוא להעביר את התחושה שברכיבה על אופניים בתל אביב, תוך כדי האזנה למוזיקה באזניות. הפרויקט מחולק ל-4 פרקים/ חלקים/ מסלולים, כל אחד מתייחס לחלק אחר בעיר, מצבי רוח שונים, מזג אוויר, סצינות בחיי היומיום וכו'.
המוזיקה ב"רוכב אופניים" מערבבת מוזיקה שדיגיטל_מי מקשיב לה ברכיבותיו בעיר, צלילים וקולות שמתייחסים לתל אביב ומוזיקה בנושא אופניים. כל האלמנטים מעורבבים ב"דיגיטל_מי סטייל", כלומר היפ הופ אינסטרומטלי מטונף, חתוך, מודבק ועמוס סימפולים. 
"רוכב אופניים" ישוחרר בחלקים בנובמבר ודצמבר, וילווה ב-13 קטעי וידיאו קצרצרים שמפרשים בחופשיות ובטכניקות מגוונות חלקים מוזיקליים שונים מהפרויקט. בערב זה הם יוקרנו לראשונה וברצף על מסך גדול ובמערכת שמע מכובדת. אורך ההקרנה כ-16 דקות.


דיגיטל_מי הוא שם הבמה של שי ליברובסקי, יוצר מוזיקלי הפעיל בנוף המקומי כעשור. מאז יציאת אי.פי הבכורה שלו בלייבל אק-דאק ב-2003 הוא מסתובב ברחבי הארץ חמוש בסמפלר אדום ומאיים על שלוות הסביבה.
עד כה הספיק לחלוק במה ולחמם מוזיקאים רבים ומסגנונות שונים, ביניהם קיד קואלה, סול וויליאמס, ונישיאן סנרז, דדלוס, גאזלאמפ קילר, דוריאן קונספט, סיקסטו, קוטמא, ג'ירפות, התפוחים, שב"ק ס' ואחרים. דיגיטל_מי הוא אמן לבית אודיו מונטאז', וחבר אודיו מונטאז' אולסטארז וביטר ג'וז. 

תגובות