מדריך

Tripeo באבדון

הדי ג'יי הותיק דארקו חוזר לליין האבדון לערב פתיחת העונה הרביעית של הליין של יותם אבני. ערב על הגבול בין האוס וטכנו, עם לא מעט טריפ

ברקפסט, רוטשילד 6, תל אביב, 24-06-2016 23:00

תגיות: יותם אבני, אבדון, דארקו, Darko Esser, ברקפסט, Tripeo

Darko Esser::

בעליו של הלייבלים BALANS ו Wolfskuil ההולנדים, די ג'יי דארקו שהמשנה המוזיקלית שלו מכסה מגוון כה רחב, מגיע ליין האבדון של יותם אבני, ברסק.

כתקליטן שיש לו יותר מ-15 שנות נסיון בתיק, והופיע בכל רחבי אירופה ובמועדונים הגדולים בעולם כגון: Berghain & Panorma Bar, Tresor, Rex, 11, House of God וכמובן במועדון הבית שלו Doornroosje, הקול שלו תכליתי ומאוד תלוי בהגדרה והאווירה של אותו רגע מסוים. אפשר לומר, שהסאונד שלו מתיישב על מעברי הגבול בין האוס וטכנו, אבל אל תתפלאו אם הוא לוקח דרך צדדית וטריפית במיוחד לתוך מקצבים שבורים, דאב, ואלקטרוניקה אבסטרקטית.

 
עם דיסקוגרפיה של למעלה מ -30 מהדורות, דארקו ביסס מוניטין מוצק בתחום ההפקה מאז אלבומו הראשון שיצא בשנת 2003. הריליסים שלו קיבלו תמיכה מסיבית ממגוון שחקני מפתח כמו לורן גרנייה, דייב קלארק, ג'ון דיגוויד, סטיב באג, פרנסואה K, לוק סלייטר ולן פקי. 
בלייבל הנוסף שלו, BALANS, המוקדש לטכנו, דרקו מתפאר בריליסים לגדולי היוצרים בענף. שמות כמו: שיפטד, טומי פור סבן, DVS1, רוד, יונס קופ, וגם ליקירנו סטיב רחמד. 

כפרומוטר ומפיק הוא מעורב ביותר מ-100 אירועים בכל שנה, החל ממסיבות קטנות ובמועדונים ועד לתכנון פסטיבלים של 15000 איש. לעבודה של הבחור הזה אין גבול, ואיכותה באה לידי ביטוי בצורות וצלילים רבים ושונים.

הנה סט טעימה:

תגובות