מדריך

אינדינגב 2013

פסטיבל האינדי העצמאי יוצא לדרך זו שנה שביעית ברציפות. יופיעו: התפוחים, אביב גדג', הפליינג בייבי ועוד ועוד

מצפה גבולות, דרום הארץ, 11-10-2013 16:00

תגיות: indie, אינדינגב, התפוחים, מצפה גבולות, מארינה מקסימליאן

פסטיבל אינדינגב 2013 יתקיים בים הימים חמישי עד שבת ה-10-12.10, על רקע הנוף המדברי המרהיב של מצפה גבולות שבנגב, למשך שלושה ימים ושני לילות באוויר הפתוח. במסגרת הפסטיבל, יתארחו השנה למעלה מ-80 הופעות של מיטב האמנים ומשפחות האינדי המקומיות,ולראשונה גם שני הרכבים מאירופה ובנוסף שיתופי פעולה חד פעמיים,  סטים חיים ומגוון עצום של התרחשויות אומנותיות ותרבותיות. האירוע שומר במשך כל שנותיו על עקרונות של הפקה עצמאית ואורגנית, ללא גורמים מסחריים שונים.

בין המשתתפים: התפוחים, The Flying Baby, מארינה מקסימיליאן בלומין, אביב גדג', רוקפור, אסתר רדא ואורחים, שי צברי + דניאל זמיר ואורחים נוספים, UBK (אורי כנרות  מנהיג בום פם בפרוייקט סולו), דניאלה ספקטור, פונץ' + שלום גד, שלמה בר במופע מיוחד עם האלקטרונאיRejoicer, ,TINY FINGERS מארש דונדורמה, יהוא ירון + רות דולורס וייס + הילה רוח ועדי רנרט, סיסטם עאלי, נגה שלו + אבי עדאקי במופע שירי מחאה וקודש, יאפים עם ג'יפים, savage detective (גון בן ארי בבכורה עולמית), ויתרתי, צביקה פורס, חיה מילר + נדב אזולאי ואביב נוימן, Tatran ועוד שיתופי פעולה והשקות רבות.


בשטח הפסטיבל יוקם לראשונה InDtronix . מתחם אלקטרוניקה ייחודישיציג את מיטב היוצרים והמפיקים בשלל הז'אנרים הפועלים היום בארץ. בין היתר במתחם זה יהיו שיתופי פעולה עם  'קול הקמפוס'  תחנת הרדיו האינטרנטית הירושלמית רעש האור, התדר, לייבל הביטים RAW TAPES , הלייבל המיתולוגי מיקלטתקליטים ועוד.

בפסטיבל יתארחו השנה שני הרכבים מסקרנים מחו"ל: Cooga’s bluff ו-Please the trees. כמו כן, לראשונה בארץ, תתקיים החתונגב! חתונה של מוזיקאית האינדי שירה ז. כרמל, על הבמה מלווה בחופה מוזיקלית סוערת.

צפו בטיזר לפסטיבל:

תגובות