מדריך

GRAZIA's LP Release Hafla

פורטונה רקורדז באירוע השקת האלבום של גראציה. יתקלטו: צמד רדיוטריפ, הקטיק, כלבתא וצח בר

פורט סעיד, הר סיני 2, תל אביב, 06-09-2013 14:00

תגיות: הקטיק, פורט סעיד, פורוטונה, גראציה, GRAZIA'

פורטונה היא חברת תקליטים צעירה אשר מטרתה להוציא מחדש מוזיקה שהוקלטה לפני עשרות שנים בארץ ולא זכתה לחשיפה הראויה לה. פורטונה מוציאה אך ורק תקליטי ויניל, בנאמנות מירבית למקור.

הריליס הראשון היה תקליטה של צביה אבארבנל, אשר בשיתוף פעולה עם הברנשים של פיאמנטה הוציאה לעולם את אחד הפנינים היותר מעניינות שחיברו בין מזרח למערב, בין פולק תימני לג'אז מערבי. התקליטון השני של נינו ניקולאידיס, היה שיתוף הפעולה הראשון שלנו עם חברת התקליטים קוליפון של האחים אזולאי. פסיכדליה יוונית במיטבה תוצרת יפו.

בתחילת ספטמבר יוצא לעולם, אחרי מאמצים של שנים, האלבום היחידי של ילדת הפלא גראציה, שראה אור לראשונה בקוליפון בסוף שנות השבעים. מדובר במוזיקה חד פעמית אשר ממזגת בין מזרח למערב בצורה גולמית, בועטת ומדהימה. גראציה שרה בעוצמה שירים בטורקית כשהיא מלווה בסינטיסייזרים אנלוגיים, גיטרות מייללות ותופים אימתניים. 

המוזיקה של פורטונה מופצת ברחבי העולם, כשמעט מאוד עותקים מגיעים ארצה.
בהשקה של גראציה בפורט סעיד הערב  ימכרו האלבומים בלעדית, עד שייגמרו. התקליט הינו בהדפסה איכותית של 180 גרם בעטיפת גייטפולד מהודרת ובאיכות סאונד עילאית. התקליט יימכר באירוע במחיר של 90 ש״ח. כל רוכש תקליט יקבל פוסטר שיודפס במיוחד לאירוע!

על הפטיפונים יסובבו תקליטים:
הקטיק
צח בר
כלבתא
רדיו טריפ

הנה טעימה מהאלבום:

תגובות