מדריך

Poker Flat Night

בעל הלייבל, המפיק והתקליטן סטיב באג מגיע לראשונה לבלוק לערב של טכנו האוס צבעוני. יחממו: יוגו, פרטוק, עדי שבת וטל כהן

בלוק, סלמה 157, תל אביב, 15-08-2013 23:30

תגיות: יוגו, הבלוק, STEVE BUG

STEVE BUG::

בעל הלייבל, המפיק והתקליטן, סטיב באג, עבר דרך ארוכה מאז הגיג הראשון שלו ב-1991 בבר קטן ואפלולי צמוד למועדון הספייס באיביזה. מאז הוא הספיק להוציא לא פחות משישה אלבומי אמן, להקליט סטים ממוקססים ללייבלים קוקון ופאבריק, לשתף פעולה עם ריצ'י הוטין בלייבל מינוס ועם ג'וש ווינק בלייבל אובום ובעיקר, להקים ולנהל את אחד מהלייבלים המובילים באירופה, "פוקר פלאט".

כמו ששם הלייבל מרמז, "פוקר פלאט" אכן מחזיק בכמה מהקלפים החזקים בסצינת הטכנו והטק-האוס הגרמנית: הוא חשף לעולם את טרנטמולר, פוניק, ג'ון טאג'דה, אדולנאפר ועוד רבים אחרים, אבל באג, או בשמו האמיתי סטפן ברוגה, ממש לא צריך לנפנף ביד המנצחת שלו כדי להוכיח מה הוא שווה. ההתמדה, המקוריות והחדשנות שלו במשך קריירה מפוארת שנמתחת לאורך יותר מ-20 שנה, זיכו אותו במקום של כבוד כאחד מענקי הטכנו האירופאים וכמוזיקאי שלא מובל על ידי טרנדים, אלא קובע אותם.

הסטים של באג מורכבים מביטים אנלוגיים, בייסליינים שמנים ומלודיות אפלוליות שיוצרים ביחד תבשיל בעל השפעות לא צפויות על המשתמש. בין תופעות הלוואי הרשומות על העטיפה: חוסר שינה, הזיות וקפיצות לא רצוניות באוויר. רוב התופעות אמורות להיעלם כ-12 שעות אחרי השימוש, אבל בשילוב עם מיקסר אנלוגי ומערכת סאונד מהטובות בעולם, אנחנו מעדיפים לא לקחת אחריות.

תמיכה מקומית יספקו יוגו, פרטוק וטל כהן ועל הלאונג' תשתלט עדי שבת

 

הכירו את מיסטר באג:

תגובות