מדריך

הלגונה

Youth Lagoon - הרכב האינדי פופ- אלקטרוניקה- פסיכדליה של טרוור פאוורס בהופעה יחידה בישראל

בארבי תל אביב, קיבוץ גלויות 52, 05-11-2013 21:58

תגיות: בארבי, youth lagoon, יות' לאגון

 Youth Lagoon::


טרוור פאוורס הידוע יותר בשם הבמה שלו Youth Lagoon, בן 23 מאיידהו, החל את דרכו בהקלטות על טייפ קטן בחדר השינה בבית הוריו כשהוא מנגן על כל הכלים, מפיק , מעבד ומסמפל הכל בעצמו.

זמן קצר לאחר שהחל להעלות את הקלטותיו לעמוד הבנדקמפ שלו, משך פאוורס את תשומת ליבם של אנשי הלייבל Fat Pussom שמיהרו להחתים אותו. אלבום הבכורה שלו  The Year of Hibernation שיצא בסוף 2011 היה אחת התופעות המרשימות של אותה שנה.
בזכות צליל דרים-פופ מהפנט ומורכב, דרך לו-פיי, אמביינט ונגיעות פסיכדליות עם טקסטים שהם מעין יומן פרטי, עטופים בהפקה מינימליסטית ואווירה מהפנטת, האלבום קיבל לא מעט שבחים והפך את פאוורס לכוכב בעולם האינדי ולאחד היוצרים המסקרנים, המושמעים והמדוברים באותה שנה ואף זכה בתואר אמן השנה של המגזין פיצ'פורק.

הציפיות ממנו רק גדלו כששיחרר השנה את שני הסינגלים המוצלחים Dropla ו - Mute מתוך אלבומו השני. לעומת המינימליזם של אלבומו הראשון 'Wondrous Bughouse'  הוקלט באולפן והוא עשיר יותר ומלא בכלים חיים אך עדיין מורכב, ממוסך ותמיד מתפתח ובלתי צפוי. יות' לאגון הוא מהאמנים הבודדים שהם אלכימיה מלאת עוצמה של רגשות. מרתק וכובש בפשטות שלו, עם יכולת  נדירה לחשוף באופן ישיר את הרגש, מחשבות  ונוסטלגיה ולהפוך אותם למוזיקה ייחודית, מזככת באופן עילאי, משדרת וידוי אינטימי ובמקביל קליטה ויפהפיה. זאת תהיה הופעתו הראשונה בישראל. פאוורס יופיע מלווה בלהקה מלאה.

 

הנה טעימה מיות' לאגון:

תגובות