מדריך

Beach Fossils בישראל

הרכב האינדי הרותח מברוקלין בראשותו של דאסטין פייסור בהופעה ראשונה בישראל

בארבי תל אביב, קיבוץ גלויות 52, 16-09-2013 21:00

תגיות: בארבי, Beach Fossils, ביץ' פוסילס

Beach Fossils::

לא בכל יום מגיעה לתל אביב להקה שמסוגלת להמם גם את חובבי הרוק הבריטי, גם את האליטיסטים שבצרכני המוזיקה וגם את אלה שסתם חובבים להקות רוק גיטרות בלי בושה עם אנרגיה חמה וטקסטים עם ים של נשמה. ביץ' פוסילז  נוסדה  ב-2009 כפרויקט  סולו של דאסטין פייסור. הוא הקליט את אלבום הבכורה שלו לגמרי לבדו, כשהוא מנגן בכל הכלים בשנת 2010. שנה לאחר מכן שיחרר אי-פי נוסף ששילב אינדי רוק עם נגיעות ניו וויב, Surf, פאנק ודרים פופ עם סאונד מהדהד וחם ומלודיות יפהפיות.

עם האלבום החלה להגיע גם החשיפה המשמעותית - בלוגים, פורומים וחנויות תקליטים המליצו עליו בכל פינה והשמועה הגיעה עד למגזינים הנחשבים ביותר כמו פיטצ'פורק, סטריאוגאם והשאר היסטוריה. ההצלחה וההכרה הגיעו באופן די מהיר ופייסור צירף חברים נוספים - ויחד הם חורשים את במות הפסטיבלים החשובים בעולם וצוברים תאוצה כאחד מהרכבי הרוק הבולטים שפועלים בעולם כיום. אם יש משהו שצבר מוניטין יותר מהלהקה, אלו ההופעות החיות שלה ששורפות את הבמה בכל מקום שהם מופיעים בו - עד שגם החנונים השמרנים ביותר מוצאים את עצמם משתוללים ללא הכרה.

עם התחושה הזו, ניגשו לכתוב את אלבומם האחרון – Clash The Truth - בכוונה ללכוד את תחושת הדחיפות, הספונטניות והזרימה של ההופעות החיות. הם ויתרו על גישת ההקלטות הביתיות וה-DIY,שייפו את אזורי הלו-פיי  והדרים-פופ המזוהים עמם, ועיצבו לעצמם סאונד ייחודי ששואב מרוח רוק גיטרות ועולמות בריטיים רכים וגם אזורים אקוסטיים ואווירתיים יותר (In Vertigo, עם סולנית 'בלונד רדהד' קאזו מקינו).
הפוסילז הם תצוגת תכלית של כל מה שטוב בחבר'ה צעירים. הם יחודיים, שאפתניים, לא מפסיקים ליצור והם בעיקר מהלהקות הטובות ביותר שידעה תרבות ההופעות העולמית.
הם פועלים דרך אחד הלייבלים הניו יורקיים החשובים ביותר בשנים האחרונות, Captured Tracks, והצמיחו מתוכם את הרכבי הצד המוצלחים DIIV  ו-Heavenly Beat. הביקור בישראל יהיה הראשון של הלהקה, והיא מגיעה אליו באמצע סיבוב הופעות עולמי, בין אירופה לאוסטרליה.

יחמם את הפוסילס: 

ניב אסט-בן 21 מתל אביב, יוצר רוק אלקטרוני  / פסיכדליה / נויס פופ (noise pop).לפני כחודש יצא האלבומו השני "Goodbye" שהוקלט כולו בחדרו, וזוכה לחשיפה נאה ולביקורות מצויינות בבלוגים בארץ ובעולם..עושה הופעות יחיד עם גיטרה, מיקרופון, מחשב נייד וסמפלרים.

 

צפו בפוסילס בהופעה:

תגובות