מדריך

הרמירזים חוזרים

האחים רמירז - הטריו של עוזי ספי ואיתן בסיבוב הופעות חגיגי לציון 9 שנות פעילות משותפת

אוגנדה, אריסטובולוס 4, ירושלים , 11-10-2014 21:00

תגיות: ספי ציזלינג, עוזי פיינרמן, האחים רמירז, ירושלים, אוגנדה

המסע המוזיקלי של הרמירזים משלב תערובות של גרוב עם שלל השפעות: מהבלוז רוק של ג'ימי הנדריקס, דרך פאנק ורוקבילי ועד אמריקנה. תערובת זו מעניקה לטריו האחים צליל ייחודי חדש / ישן. 

אלבום הבכורה של הרמירזים שוחרר בינואר 2009 בשיתוף עם אורי ורטייהם (Mixmonster מהתפוחים). האלבום הבא היה ה-EP שלהם “One Night”  ששוחרר במאי 2010 וכלל גירסאות כיסוי של הרמירזים לנגנים והמוזיקאים האהובים עליהם כדוגמאת אלביס פרסלי, וודי גאתרי, אליזבת קוטון, רוברט ג'ונסון ורוני הוקינס.  בדצמבר 2010 הוציא הטריו את EP חג המולד שלהם“A Ramirez Christmas” ובו אפשר למצוא גרסאות שלהם לקלאסיקות חג המולד.  בפרויקט זה האחים המשיכו לחקור את שורשיה של  המוזיקה אמריקנית. ולמרות שאף אחד מחברי ההרכב לא חגג מעולם את  מעולם חג המולד, הצליחו האחים להגדיר מחדש את גבולותיה של המסורת, לפחות מבחינה מוזיקלית ותרבותית. 

האלבום האחרון יצא בשנת 2013 who? you!, והוורכב מקטעים אינסטרומנטליים ושירים, שואב השראה ממגוון רחב ידיים של סגנונות.

האחים רמירז, עם הרכב הכלי הייחודי (חצוצרה-גיטרה-תופים) והקשר ביניהם, יוצרים סגנון מוזיקה שמאתגר מאזינים מכל הז'אנרים. סאונד חם ופלרטטני. חצוף ושובבי. עם הרבה תשוקה ומרץ. אלבומם יצא בלייבל הבוטיק המקומי "אודיו מונטאז'" (התפוחים, בום פם, מונטי פיורי ועוד).

החודש, יוצאים השלושה לסיבוב הופעות חיגי המציין 9 שהות של פעילות מוזיקליות משותפת.

הנה טעימה קטנה מהרמירזים:

 

תגובות