מדריך

קו 106 גאה להציג: בלנדר Vol.2

הקו חוזר לרוטשילד 12 לערב שני המשלב באופן ייחודי בין מוזיקה ואמנות במרחב האורבני

רוטשילד 12, תל אביב, 18-06-2013 21:00

תגיות: רוטשילד 12, קו 106, הבלנדר

קו 106 יוצא מרדיו קול הקמפוס ונוחת בפעם השנייה ברוטשילד 12, לאירוע שכולו חיבור בין אומנות למוזיקה, במרחב האורבני  בשיתוף עם פופ-אפ גאלרי:

הצד המוזיקלי מורכב מדי.ג'ייז הבית של קו 106 ואורחים מתחלפים אשר ינגנו בלנד של אלקטרוניקה אקלקטית, באס וביטס. כל אחד מהם מגיע ממקום קצת שונה ויחד יוצרים שילוב מעניין ומרענן.

אנחנו שם החל מהשעה 21:00 והכניסה חופשית לגמרי ומאד רצויה.

ליינאפ:
21:00 אודיני
22:12 רני דר Live
23:00 Dabzoo
23:44 Luqman -Miss Red- Shuzin
00:28 Miss Hiss
01:18 אסף אלמוג

רני דר- המוזיקאי ואיש הסאונד, הרגיל להפיק אומנים אחרים, מתקדם אל קדמת הבמה. תהליך העבודה הייחודי של דר כולל איסוף סאונדים במקומות ציבוריים באמצעות מכשיר האייפון בלבד, ויצירת שכבות על גבי שכבות של אלקטרוניקה. בוא לגלות אותו לפני כולם.

Luqman - יוצר הביטים מבית Raw Tapes, מביא איתו ביטים מקוריים בשלל צבעים שגורמים למוזיקה שחורה להישמע קצת אחרת. החיבור בין האוזן לרגליים שלכם מעולם לא היה מוחשי יותר.

Miss Red - ה MC הכי חמה שיצאה מפה בשנים האחרונות. הספיקה כבר לשתף פעולה עם הרכב חמים מהארץ (3421) ומהעולם (The Bug). 

Shuzin- חלק מהצמד האלקטרוני 3421.  נסו בעצמכם לספור כמה אצבעות יש לגאון המקלדות החיפאי שלנו. מהFאנק והגרוב של עוזי נבון ועד לביטים וההרמוניות של 3421, שוזין בא לעטוף את הביטים של לוקמן והמילים של מיס רד בשכבות סינטי מהפנטות.

על הצד האומנותי, בהפקת הפופ-אפ גאלרי ינצחו מיטב אמני הרחוב העכשויים, אשר ממלאים את המרחב האורבני, מאומנות פלסטית ועד ציורי קיר.

עוד ישתתפו:
Untay - בועז סידס (30), המוכר ברחובות ת"א כ - Untay, הפך בשנים האחרונות לחלק בלתי - נפרד מסצנת אמנות הרחוב ולאחד מאמני האנדרגראונד הבולטים והפעילים בישראל. יצירות רבות שלו מעטרות את קירות ת"א מדרום ועד צפון, והוא חבר של קבע בתערוכות, מכירות ופעילויות משותפות. ב - 2013 נבחר סידס ע"י העיתון "כלכליסט" לאחד מ-30 האמנים המבטיחים בישראל. סידס יגיע לבלנדר לערב פרומושן מיוחד לקראת תערוכת היחיד המסקרנת שלו, שתיפתח ארבעה ימים לאחר מכן, ביום שבת ה - 22.6.13.

Oum Kultuv- אמנית אוטודידקטית שהפכה לשם דבר בקהילת אמנות הרחוב והאנדרגראונד בת"א. עובדת במגוון רחב של טכניקות, חומרים ומשטחים. מקנבסים ועד גרוטאות וחפצים ישנים, כאשר מרבית הציורים מתבצעים על ניירות מתוך ספרים ישנים. עבודות הרחוב שלה אינן חתומות והיא משתדלת להימנע מחשיפה. אף על פי כן, עבודותיה קלות מאוד לזיהוי במרחב האורבני, ומתאפיינות לרוב בקו מקשר.
בחודש אפריל האחרון הושק פרויקט המסכות של Oum Kultuv, שזכה להצלחה רבה. בבלנדר תציג מגוון רחב וצבעוני של עבודות, בתערוכת רחוב על גבי קיר ענק. 

 Live Graffiti- DIOZ  - דיוז הוא אנימטור, מאייר, וכן אחד מאמני הגרפיטי הבולטים בת"א.

לאיוונט בפייסבוק

לעמוד של קו 106 בפייסבוק

תגובות