מדריך

Sunbeat Festival

סופשבוע שכולו הופעות קצב מקומיות ובינלאומיות למרגלות הגלבוע. בין המופעים: אסתר רדא, משפחת אלייב, עידן K, בום פם ועוד

עין חרוד, למרגלות הגלבוע, 22-06-2013 12:00

תגיות: Sunbeat Festival, סאן ביט, עין חרוד

פסטיבל סאנביט מזמין למסע מוסיקלי מסעיר וחד פעמי עם השמות הלוהטים של תנועת ה- GLOBAL BEATS העולמית. יחד נרקוד למקצבים ממועדוני ברלין ועד לשבטיות אפריקאית, מהפבלות של ריו ועד הטברנות של יוון, מהשווקים של מרקש ועד החופים שטופי השמש של ג'מייקה. 
העולם כולו ברחבה אחת!

שורשי המוזיקה והתרבות פוגשים את הסאונד של המאה ה-21 בחגיגת מוסיקה חיה וקצבית, בת 36 שעות, עם להקות, יוצרים, Dj ואשפי קצב מרחבי הספקטרום המוסיקלי. 

הפסטיבל מתרחב השנה ליומיים ויכלול במות מוסיקה חדשות, מתחמי תוכן שונים, קמפינג ומגוון פעילויות ייחודיות.  כל זאת ועוד, בפסטיבל סאנביט שיחגוג את היומיים הארוכים בשנה בסוף שבוע של מוסיקה, ריקוד, שחרור, מפגש וחיוך. הפסטיבל יתרחש למרגלות הגלבוע בתוך טבע יפיפה לצד מי מעיין צוננים בכדי להעניק תפאורה מושלמת לחוויה בלתי נשכחת. 

 

בין האמנים בינלאומיים:

MOLLONO.BASS & AVA ASANTE (גרמניה) - אחד השמות החמים ביותר במוסיקה הגרמנית ומלכה גנאית נפגשים כדי לחלוק את אהבתם המשותפת למוסיקה.בפרוייקט המשותף הזה הצמד לוקח אותנו למסע בו ההמנונים האלקטרוניים של מולונו נמסים אל תוך הפעימות האפריקאיות,קולה ונגינת הכינור הוירטואוזית של אווה אסנטה. 

DJ CLICK (צרפת)Dj click נודע כיום כ"האלכימאי" כשהוא משלב מוסיקה מסורתית עם אורבנית, ומתמצת לתוכה ביטים אלקטרוניים. המגע המיוחד שלו  סלל את הדרך לליגה חדשה של אקלקטיקה מוסיקלית, והמציא סוג חדש של פולק דיגיטאלי.מלבד 3 אלבומי אולפן קליק שחרר מאות רימיקסים בניהם גם ל-Manu Chao, Fanfare Ciocarlia, Balkan Beat Box  ועוד רבים וטובים.

 

אמנים ישראליים: אסתר רדא, משפחת אלייב, עידן K, בום פם, די ג'יי עמית סטארק, סומסום, די ג'יי בוש ביטס, די ג'יי טורי באבא, די ג'יי מיכל גפן, הצמד איקו וטיטו ועוד.

 

רוצים עוד פרטים על המשתתפים? כנסו לאתר הפסטיבל

בנתיים, הנה טעימה מהצמד MOLLONO.BASS & AVA ASANTE שיופיעו יחד בפסטיבל:

תגובות