מדריך

Tel-Aviv Dub Station Vol.13

סדרת המסיבות עם הסאונד סיסטם של One A Way שיארחו את SALOMON HERITAGE היישר מצרפת

גגרין, סלמה 56, תל אביב, 21-11-2014 22:00

תגיות: One A Way, Tel-Aviv Dub Station, גגרין, SALOMON HERITAGE

בשנה וחצי האחרונות עבדו צוות וואן-אוואי על בניית הסאונדסיסטם השני בישראל, מה זה בעצם אתם שואלים את עצמכם?

סאונד-סיסטם היא מערכת של 16 רמקולים שנבנו במיוחד על מנת להדגיש את הבאסים הכבדים והצלילים המהפנטים של דאב ורגאיי , 10.5 קילו ואט של באסים מרטיטים ומרגשים, כאלו שמרגישים בלב ובנשמה, בתוספת לסאונדסיסטם עצמו, צורת ההגשה מוזיקלית של אירועי סאונדסיסטם היא ייחודית ואין כמוה - סאונדסיסטמים משתמשים בפרא-אמפ (מיקסר) שנבנה במיוחד למטרה, כלי שנותן לדיג'יי שליטה מלאה על ההגשה המוזיקלית של כל תקליט ואפשרות לכוון אותו ספציפית ליכולות של המערכת שלו – בעצם ה"מוח" מאחורי כל הסאונדסיסטם, יחד עם אמ'סיז ומכונות אפקטים אנלוגיות נוצרת חוויה מוזיקלית ייחודית לכל סאונדסיסטם, המוזיקה - בדיוק בצורה שהיא אמורה להישמע. 

במסיבה העשירית יתקלטו הערב:
 

 ONE A WAY HIFI - צמד האריות אורי ויואב, אספני תקליטים חסרי תקנה אשר חרטו על דגלם  להפיץ את בשורת הרגאיי והדאב בעזרת מערכת הסאונד האימתנית שבנו, סלקשן יחודי ואהבה אינסופית לתרבות הסאונדסיסטם.

במסיבה הערב יתראח האורח הראשי מצרפת SALOMON HERITAGE::

היישר ממונפלייה, צרפת - הסאונדסיסטם סלומון הריטג' הוקם ע"י הסלקטה ROOTS ARNA בהשראת תרבות הסאונדסיסטם האנגלית כשהדגש הוא רוטס & קולצ'ר. רוטס ארנה פעיל בסצנת הרוטס הצרפתית עוד משנת 1990 והקים את הסאונד הראשון שלו ROOTS SPIRIT בשנת 1995 בפריז. בשנת 2009 הקים ארנה את סלומון הריטיג' שמתפקד גם כלייבל עם הוצאות של אמנים כמו: מארי מאן, פרינס ג'אמו, קינג ג'נרל וכמובן גם ראס טוויד שמשמש גם כ-MC של סלומון הריטיג'. צפו לסשן עמוק ומדיטיבי במיוחד!

ראס טוויד הוא זמר / MC מרגש במיוחד. חוץ מההוצאות שלו על הלייבל של סלומון הריטיג' ופעילות ענפה בסצנת הדאב הצרפתית טוויד שיתף פעולה עם Kruder & Dorfmeister, Tosca ועוד וביסס את עצמו כאמן ורסטילי עם חותמת קול מיוחדת שנכונה גם מעבר לגבולות הרגאיי / דאב מיוזיק. 
 
היכנסו לאווירה:

תגובות