מדריך

ELLEN ALLIEN & KIKI + MOSCOMAN

הגברת הראשונה של הטכנו אלן אליין חוזרת לבלוק יחד עם הדי ג'יי הפיני קיקי

בלוק, סלמה 157, תל אביב, 09-05-2013 23:30

תגיות: טכנו, בלוק, אלן אליין, Where the wind blows, קיקי

ELLEN ALLIEN::

בירת הקלאבינג העולמית, ברלין, ייצרה הרבה סופר סטארים בעשור האחרון, די.ג'ייז שהפכו למלכים בעולם המועדונים האירופאי. אבל לעיר שפעם הפרידה בין שני חלקיה חומה, ועכשיו היא מחברת בין אנשים מכל רחבי העולם, יש רק מלכה אחת וכל ביקור שלה בתל אביב הוא חגיגה אמיתית: בעלת הלייבל, מעצבת האופנה, המפיקה והתקליטנית המחוננת, הגברת הראשונה של הטכנו: אלן אליין חוזרת לבלוק!

היא נחשפה למהפכת האסיד האוס בלונדון של סוף שנות השמונים, כשהמוזיקה שהגיעה משיקאגו נשאה עמה הבטחה לחופש מסוג חדש. שנה לאחר נפילת החומה, חזרה לעיר הולדתה מצוידת בתקליטים ובחזון והחלה להפיק סדרה של מסיבות תחת כותרת שלימים הפכה להיות גם שמו של אחד מהלייבלים האלקטרונים הגדולים והמשפיעים בעולם –
B-Pitch Control בו חתומים כשרונות כמו אפארט, סט טרוקסלר, מוד סלקטור, בן קלוק ורבים וטובים אחרים.

יותר מעשרים שנה אחר כך, אלן מגיעה לארץ כחלק מהטור העולמי של לייבל העל שלה - טור שמקדם את אלבום האוסף החדש של אמני הלייבל, ,"Where the wind blows" והפעם היא מביאה איתה את קיקי. הבחור הפיני החזיק ברזידנסי במועדון בהלסינקי עוד לפני שהגיע לגיל הכניסה החוקי למועדון. לימודי ארכיטקטורה הובילו אותו לברלין, שם החליט להקדיש את הקריירה לתקלוט. את אלן אליין פגש במקרה, כשאיזה מועדון עשה לשניהם דאבל בוקינג ב-2001, ומאז הוא חלק ממשפחת בי-פיץ'.

מערכת היחסים של אלן והבלוק הפכה לאורך השנים להדוקה יותר ויותר, הפתקים שהיא שולחת לנו בכתב ידה, מלווים בציורים קטנים, הפכו לחלק מהשגרה, וגם במהלך המאבק על קיומו של המועדון היא ידעה גם לתמוך פומבית וגם לעודד מאחורי הקלעים. בשביל אלן, כמו גם בשבילנו, הביקור בבלוק הוא לא סתם עוד מסיבה, הוא סוג של חגיגה, ועם המלכה של הטכנו הברלינאי, קיקי ומוסקומן משלנו על הפטיפונים, אתם יכולים להיות בטוחים שזה הולך להיות ערב משגע כרגיל.

ביחד הם יפתחו סדרה חדשה של אירועים שאתם יכולים לצפות לראות יותר ויותר מהם בחודשים הקרובים בבלוק - ערבי לייבל רשמיים, כנהוג בברלין, ברצלונה ויתר בירות המוזיקה האלקטרונית ברחבי העולם.

 

הנה טעימה:

 

תגובות