מדריך

WOW TALKS תל אביב

אירוע בינלאומי המתמקד בתרבות ובאמנות. בין המשתתפים: שדרן הרדיו והמרצה בועז כהן, הרקדנית מאיה שפירא ועוד

סלונה, תרצה 17, יפו , 04-05-2013 19:45

תגיות: סלונה, WOW TALKS

WOW TALKS תל אביב מאפשר לאנשים בעלי כשרון, תשוקה והתלהבות, בכל שלבי הקריירה והעשייה שלהם, הזדמנות לשתף את הסיפור האישי המקצועי שלהם. אנשים אלה בחרו לדבוק בחלומם ולעשות את מה שהם אוהבים. עשייה זו היא מרכז החיים שלהם ודרכה הם מתקיימים. לכל אירוע נבחרים שבעה דוברים שיספרו את סיפורם כשלרשותם תשע דקות בלבד במהלכן עליהם לשתף מה נותן להם השראה, מה האתגר בבחירה בחיי היצירה ולסיים את סיפורם בשאלה פתוחה אל הקהל ולא עם מסקנה, כדי לגרות את המחשבה.

 

 בין המשתתפים שיספרו את סיפור העשייה והיצירה שלהם:
» גלית רייזמן - תל אביבית. ייזמת, משווקת. אוצרת. מפיקה. שגרירה של עיצוב ישראלי. בגיל 30 הצטרפה לחברת הפצה המקדמת אופנה ישראלית בשוק האמרקאי, שם ניהלה את מערך השיווק והמכירות מול קניינים בינלאומים. בגיל 35 בחרה להמשיך להיות שגרירה מבית והקימה את שירות בוטיק החושף את "מאחורי הקלעים" של סצנת האופנה הישראלית. המיזם מביא לידי ביטוי את אהבתה הגדולה לעיר תל אביב, לאופנה ישראלית, לאנשים ולסיפור של הרוח והיצירה הישראלית המקומית.

 

» מאיה שפירא - רקדנית סווינג אשר מדריכה ומופיעה במסגרת בית הספר לריקודי וינטאג' . ריקוד בסגנונות שונים היה חלק מחייה מגיל צעיר, אך הסווינג הוא זה שהפך את תחום הריקוד לחלק בלתי נפרד מחייה. מאיה מאמינה שהשילוב בין מוזיקה, חיבור לאדם אחר ויצירתיות מאפשר לאנשים לאבד את עצמם בתוך הרגע ולחוות אושר פשוט ואמיתי.

 

» אורן ג'ורנו - ‎ זמר, כותב שירים ומתופף, שמוציא כעת את אלבום הבכורה שלו. באלבום ג'ורנו משלב בין העולם המוזיקלי הרוקנרולי לבין צבעים אתניים למכביר, המחברים את המוזיקה הישראלית על סך גווניה.

 

» בועז כהן - ‎שדרן רדיו 88 אפ.אמ (קול ישראל),  עורך ומגיש תכנית הבוקר "רוקר טוב" ואחראי להפקת ימי שידורים מיוחדים בתחנה. ‎מרצה לספרות, קולנוע, מוזיקה, רדיו ותרבות בת זמננו. פסנתרן ומוזיקאי, עורך ספרים ותרגומים.

 

» איתמר רוז - הקים בעבר את תנועת המחאה "הקו הירוק-סטודנטים שמים גבול". איתמר יוצר סרטונים סאטיריים דוקומנטריים שמשלבים בין נושאים "כבדים" הלקוחים מהמציאות הפוליטית המורכבת בישראל ובין שפה קולנועית קומית וקלילה המושפעת מאימפרוביזציה, משחקי התפקידים, פסיכודרמה ווידאו-ארט.

 

החזון של WOW TALKS  ברחבי העולם הוא להפוך למקור השראה, ולעזור לאנשים למצוא ולהגדיר את הדבר שבו הם טובים ואותו הם אוהבים ויכולים להפוך למקור פרנסה. כל זאת תוך נתינת במה לאנשים שבחרו לא להתפשר והפכו את הכישרונות המיוחדים שלהם למרכז חייהם. מייסד סדרת המפגשים הוא  גל שטיגליץ שהגה את המפגש הראשו בשנת 2009 בלונדון על מנת לתת השראה ושיתוף בתובנות אישיות במרדף אחרי חלומם. השיחות והמפגשים תחילה התקיימו בבתים פרטיים ובקבוצות קטנות אך השמועה על קיומם  עברה מפה לאוזן וכיום המפגשים בעלי משתתפים רבים ומתקיימים במקומות גדולים ברחבי העולם. המפגשים של WOW TALKS תל אביב מצולמים בוידאו  ומפורסמים באתר שלהם.

תגובות