מדריך

די ג'יי James Moss (לונדון) בישראל

אושיה חשובה מאד בהיסטורית האלקטרוניקה והטקנו של הממלכה המאוחדת בתקלוט בכורה בתל אביב

בוטלג, קינג ג'ורג' 48, תל אביב, 19-04-2013 23:00

תגיות: טכנו, בוטלג, James Moss

James Moss::

כדי להכיל את כל הקילומטראז' של ג'יימס נצטרך קצת הרבה יותר מאיבנט אחד, אז נסמן לכם נקודות חשובות, ואת השאר ניתן למוזיקה שלו בערב לעשות. ג'יימס נוכח כבר שנים בסצינה הלונדונית, והוא לא בזבז זמן: הוא אחד הברגים המרכזיים בסטודיו והקולקטיב הלונדונאי THE BOARDROOM: המשמש כחממה לכמה חברים ששמעתם עליהם כבר: אנדרו וות'רהול, טימותי פיירפליי, והם רק הקצה: הבורדרום הוא גם גוף שמפיק מסיבות שומטות לסתות עם סוון וויית', פול דיילי מלפטפילד, קרייג רי'צרדס רזידנט הפבריק הנצחי, ספידי ג'יי, ג'סטין רוברטסון ודנטון איפרום. הבורדרום עמד מאחורי אחד מהאלבומים המדוברים של השנים האחרונות ושיתף פעולה עם אנדרו וות'רהול באלבומי הVS האגדיים שלהם.

עם כל החשיפה הזו למוזיקה ייחודית, ג'יימס הוא גם די ג'יי עסוק מאוד, עם טורים עמוסים במקומות אקזוטיים ותקלוטים על במות פסטיבלים, ואפילו שיתוף פעולה עם פיוצ'ריסטיקס, במסיבה מיוחדת מאוד בלונדון שנה שעברה. מה שמחזיר אותנו לפיוצ'ריסטיקס.

כל סט של ג'יימס הוא פול גז, מהסוג שכבר מאוד נדיר למצוא בין שלל הז'אנרים החדשים שצצו להם בשנים האחרונות. מיסטר מוס אוהב את זה מהיר ובועט, וזה בדיוק מה שתקבלו ברחבה הראשית של הבוטלג.

יחממו: אותו בעל הבית והרזידנט הנצחי איליה בשיתוף ג'יי בלאצ' מפיוצ'ריסטיקס, שישלפו מהבוידעם כמה פנינים שלא בטוח שאתם מכירים. אחרי ג'יימס יקנחו וייסגרו שגרירי הטקנו החדשים של תל אביב, דיפה ובירי. בחלל הבר הקטן יתארחו הרזידנטים של קבוצת פריקשן, על העמדה יתארחו ניקה ההולנדית-תל אביבית שסיפקה לקהל הגגות התל אביבי המון סיבות לחייך בקייצים האחרונים, עם סטים יפהפיים ופרחוניים של האוס. לצידה יסובב לוטננט דן, שחזר לאחרונה מעוד סיבוב תקלוטים בגרמניה עם קייס עמוס חומרים טריים של טריפי טק.

 

 

תגובות