מדריך

די גיי Ben UFO בישראל

אחד הדי ג'ייז המדוברים בעולם מגיע לתל אביב לתקלוט אלקטרוני חסר רחמים של טכנו האוס ובייס

בלוק, סלמה 157, תל אביב, 11-04-2013 23:30

תגיות: הבלוק, Ben UFO, בן תומפסון

Ben UFO::

שיתוף פעולה ראשון בן טבק, סימביוזיס ומועדון הבלוק מנחית בתל אביב לראשונה את אחד הדי.ג'ייז הלוהטים בעולם. 
בזמנים בהם די.ג'יי הוא כינוי למפיק שמגיע לתקלט, בן יו.אף.או הוא סוג של סמוראי אחרון. תקליטן טהור שמנהל את חייו בקיפוצים מחנות התקליטים לעמדה במועדון.דיג'יי שרבים מהאמנים האהובים עליכם יגידו בלי למצמץ -Ben UFO Is The Best DJ in The World
מעטים הם התקליטנים שמתגאים בכך שהם לא מפיקים מוזיקה משל עצמם, אלא משכללים את יכולת האיסוף המוזיקלי שלהם ומשחיזים את הפרזנטציה הזו בפני הקהל לכדי שלמות. בן הוא כזה, די.ג'יי אבסולוטי, והוא אחד מהשמות שאנחנו מחכים להם כבר הרבה מאוד זמן כאן בתל אביב. וזה לא היה פשוט. מבט חטוף ביומן של בן מסמן אותו כאחד התקליטנים העסוקים בעולם.איך הפך הבחור הבריטי הצעיר והאנמי הזה לאחד התקליטנים המבוקשים בעולם למרות שלא הפיק קטע מקורי אף פעם? הוא פשוט הדהים את כל מי שצפה בו.

בן תומסון צץ ב-2006 כחלק מחבורת "הסל אודיו", לייבל בריטי שהיה מהראשונים למתוח את סצנת הדאבסטפ ולחבר אותה עם האוס, טכנו ושאר ירקות. הריליסים המופתיים שיצאו שם בתקופתו (של אמנים כמו ראמאדןמאן, אנטולד, פנג'אה ובעיקר חבר חמוד בשם ג'יימס בלייק) היו תחילתה של מגמה מוזיקלית שסחפה את העולם.

כבר אז בן סומן בתור הדיג'יי הקבוע של הלייבל ובמובנים מסוימים של התנועה כולה, והאגדה בדבר הדי.ג'יי האבסולוטי התחילה להתגלגל ברחבי הממלכה. במרוץ השנים הפך בן לאייקון ולאחד ממובילי דעת הקהל הגדולים בתחומו. הוא מטייל בעולם עם תיק התקליטים העצום שלו ומצליח במיומנותו המופלאה להרקיד חובבי אלקטרוניקה באשר הם. לא משנה אם אתה חובב דאבסטפ למתקדמים, טכנו עמוק או האוס שבור ומוזר.. כנראה שתמצא את עצמך מפזז תוך כדי חיוך בלתי נשלט לצלילי הסט של בן.

היכולת של בן לדלוק בעקבות השפעות אלקטרוניות מהעבר, לחקור, לגלות ולהציף אותן מחדש על פני השטח, לצד חיפוש אחר תגליות חדשות והתפתחויות מוזיקליות מבעבעות, היא בגדר כשרון בלתי נתפס. כעדות אפשר להאזין לתוכנית המשובחת שלו בתחנה האקס-פיראטית "ריינס אף.אם", שם היה הראשון לנגן שמות כמו ג'וי אורביסון, בלוואן ואובג'קט, כאשר השניים האחרונים גם שיחררו אצלו ריליסים בלייבל. 

 

את הערב יפתח איש טבק הקטיק, ותסגור הסטארלט של סימביוזיס, ג'וי.

 

הנה טעימה ממיסטר UFO:

 

תגובות