מדריך

קצר על הבר

אנשי קולנוע ותקשורת מציגים בברים תל אביבים סרטי סטודנטים ומשוחחים על תעשיית הקולנוע בארץ. בין המשתתפים: מנשה נוי, אסי דיין, ניסן שור ועוד

ברים, ברחבי תל אביב, 10-04-2013 20:00

תגיות: קולנוע, מנשה נוי, פסטיבל הסטודנטים, קצר על הבר, אסי דיין

במסגרת אירועי הקדם לפסטיבל הבינלאומי ה-15 לסרטי סטודנטים שיערך בחודש יוני הקרוב, אסי דיין, מנשה נוי ועוד אנשי קולנוע ותעשייה יציגו באירוע "קצר על הבר" סרטי סטודנטים שנעשו בארץ לאחרונה וישוחחו עם הקהל על תעשיית הקולנוע בארץ.

הפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים בתל אביב המתקיים זה 27 שנים, שם לעצמו למטרה להעצים ולקדם את מעמדו של הסרט הקצר וסרט הסטודנטים. במסגרת הפסטיבל, מוקרנים מדי שנה מאות סרטי סטודנטים של מיטב היוצרים הצעירים והמבטיחים מכל העולם.


"קצר על הבר" הוא היוזמה שתפתח את עונת אירועי הפסטיבל, ובמסגרתו יתרחשו במגוון ברים ברחבי תל אביב הקרנות של סרטים קצרים ושיח עם אנשי תעשייה. בכל בר יוקרן סרט סטודנטים ישראלי, קצר ומדויק, מהטובים שנעשו בשנים האחרונות. הקרנת הסרט תלווה בשיחה עם דובר מתחום התקשורת, הקולנוע או הבידור, שתעניק נקודת מבט ייחודית על מה שהוקרן. בין המשתתפים: מנשה נוי, ערן קולירין, אסי דיין, מאיה בצלאל, ניסן שור, שמוליק דובדבני ועוד רבים.


מי מדבר איפה, מה מוקרן מתי?

בדלי (אלנבי 47) : יוקרן הסרט "רסן", במאית: אתי ציקו, דובר: שמוליק דובדבני. הסרט השתתף בקאן 2012.

בהר סיני (הר סיני 1): יוקרן הסרט "אני חושב שזה הכי קרוב לאיך שהצילום נראה", במאי: יובל המאירי דובר: חנן קמינסקי. הסרט זכה בסן סבסטיאן ברוטשילד 12: יוקרן הסרט "שחקן ספסל", במאי: גיל ווינשטיין, דובר: אסי דיין  שגם משחק בסרט.

בהודנא (אברבנל 13): יוקרן הסרט "רז וראג'ה", במאי: יונה רוזנקאייר, דובר: ערן קולירין. הסרט פתח את פסטיבל שבוע המבקרים בפסטיבל ונציה.

בשפגאט (נחלת בבימין 43): יוקרן הסרט "בן חוזר הביתה", במאי: אלעד זכאי, דוברת: מאיה בצלאל.
באפריקה (הרכב 18): יוקרן הסרט "מונולוגים מהבננה", במאי: עידן רבינוביץ', דובר: ניסן שורש.
בתכלס בר (בר יוחאי 5): יוקרן הסרט "שבועיים גג", במאי: דני הכט, דובר: רונית וייס-ברקוביץ.
ובמזג (אבן רבירול 151) יוקרן הסרט "סינגל פלייר" (sibgle player), במאית: נגה בש, דובר: מנשה נוי .

תגובות