מדריך

A Guy Called Gerald

אחד מחלוצי סצנת האסיד האוס בבריטניה A Guy Called Gerald בתקלוט צבעוני במיוחד

ברקפסט, רוטשילד 6, תל אביב, 30-05-2014 23:00

תגיות: A Guy Called Gerald, ברקפסט

A Guy Called Gerald::


הערב יבקר ויתקלט בפעם השנייה בתל אביב, אגדת המוזיקה האלקטרונית ממנצ'סטר ומחלוצי סצנת האסיד האוס בבריטניה - A Guy Called Gerald (ג'רלד סימפסון). ביקורו הקודם היה לפני קצת יותר משנה בבלוק. הערב יתקלט בברקפסט.

סימפסון הוא בן לאבא אספן תקליטי סקא, בלו ביט ורגאיי ולאמא זמרת הכנסייה הפנטקוסטלית שעסק רוב חיי נעוריו במחול. הגל העצום של אלקטרו פאנק, היפ הופ וברייקדאנס, שעשו את דרכם מארצות הברית לבריטניה גרמו לג'רלד להתחיל להתעניין במוזיקה הרבה יותר מאשר בשיעורי המחול, ויחד עם כמה חברים, טייפ וסמפלרים הוא התחיל לחתוך ביטים בג'ם סשנים משותפים.


בשנת1991 הקים  סימפסון את הלייבל המיתולוגי ג'וס בוקס רקורדס, במסגרתו הוציא שרשרת עשירה של תקליטים, זרעים למה שנקרא מאוחר יותר ג'אנגל והתפתח לדראם אנ' בייס. בסוף שנות ה-90 עבר להתגורר בניו יורק.
בתור חדשן מוזיקלי בלתי מתפשר, ג'רלד תמיד יצר לעצמו אופקים חדשים ועד היום הוא ממשיך בדרכו המכובדת וממשיך להוות השראה לדורות של יוצרים ומפיקים. בימים אלה הוא מתגורר בברלין ומופיע עם כמה פרויקטים שונים בכל העולם. אנחנו גאים להביא אותו בפעם הראשונה לישראל ללייב סט, לחלל הסקוואט של הבלוק, שבו יוכל להפיק מקסימום סאונד מהשואו שלו.

 

יחממו לפני ואחרי: אביחי פרטו ודור ציפורי.

 

הנה טעימה קטנה מהדי ג'יי והמפיק A Guy Called Gerald:

 

 

תגובות