מדריך

captain America - DJ DAVID MORALES

הדי ג'יי והמפיק זוכה פרס הגראמי, רזידנט הבלוק מגיע לסט מופלא של דיסקו אלקטרו האוס

בלוק, סלמה 157, תל אביב, 04-07-2013 23:30

תגיות: David Morales, הבלוק, ריזידנסי

David Morales::


מאז הכריזו 13 המושבות על עצמאותן בשנת 1776, הצליחה האומה האמריקאית להמציא לא מעט המצאות ולהתחיל לא מעט מהפכות שהשפיעו על העולם כולו בתחומי התרבות, האמנות, הטכנולוגיה ועוד. הריצ'רץ', נייר הטואלט, פצצת האטום, הרוק'נ'רול, משחקי הווידאו, המקינטוש, האייפון, וכמובן, אחת מההמצאות החביבות ביותר - מוזיקת ההאוס.

ממציאי הריצ׳רץ׳ ונייר הטואלט מתו כבר לפני מאות שנים וגם סטיב ג׳ובס כבר לא איתנו, אבל אחד מהאבות המייסדים של מוזיקת ההאוס עדיין חורך רחבות בכל רחבי העולם ו-237 שנים אחרי החתימה ההיסטורית על הכרזת העצמאות האמריקאית, ביום חמישי ה-4 ביולי 2013, הוא יגיע לבלוק בטיסה ישירה מניו יורק. קבלו את הרזידנט הבינלאומי שלנו, קפטן אמריקה, תקליטן העל וזוכה פרס הגראמי - דיוויד מוראלס שחוזר בפעם השלישית, במסגרת מסיבות הרזידנטס של המועדון. 

לכבוד המעמד ינגן מוראלס סט מיוחד שיורכב מקלאסיקות נדירות מהתקופה הכי מגניבה בהתפתחות של המוזיקה האלקטרונית האמריקאית - סוף שנות ה80 ותחילת ה-90, התקופה שהיוותה את קו התפר בין הדיסקו לבין ההאוס ושזוכה כיום לרנסאנס מחודש דווקא בזכות תקליטנים אירופאים כמו פרוסיומר, טלבוט, טנסנייק וג'וליו באשמור, השואבים ממנה השראה בסטים, כמו גם בהפקות שלהם. 

תגובות