מדריך

די ג'יי Todd Terje (נורווגיה) בישראל

הדי ג'יי שגדל בסצינת הדיסקו של נורווגיה וגדל להיות מטאור מוזיקלי מגיע לתל אביב. בלאונג' יופיעו חברות ההרכב טרי פויזן

בלוק, סלמה 157, תל אביב, 28-03-2013 22:30

תגיות: טרי פויזן, בלוק, Todd Terje

Todd Terje::

גם אם באיזושהי דרך מוזרה אתם לא מכירים את השם טוד טרייה, כנראה שקפצתם כמו ארנבות לא מעט פעמים בשנים האחרונות לצלילי אחד הלהיטים המפלצתיים שלו. אחרי תקופה ארוכה שבההסתפק בתואר "נסיך האדיטים הבינלאומי", בשנתיים האחרונות טוד הפך למפעל חורכי הרחבות הכי משמעותי בעולם המועדונים. בין אם אתם בפנורמה בברלין, ברקס בפריז, על החוף באיביזה, בוומב ביפן או בבלוק בתל אביב, הרגע שבו הדי.ג'יי זורק קטע של טוד הוא שיא הערב בלי שום ספק. רגישות סאונד יוצאת דופן, חוש ריתמיקה חסר תקדים ומוזיקליות ברמה של אולם קונצרטים הופכים את ההפקות של טוד טרייה למאסטרפיסז של עולם המועדונים.

טוד גדל בסצנת הדיסקו החדש של נורווגיה והפך בה לשם דבר בזכות אדיטים שהחיו קלאסיקות מכל הזמנים. אבל בזמן שרבים מחבריו דרכו במקום, טוד המשיך לדחוף קדימה. ב-2011 הוא שיחרר את ה-Ragysh EP, שסיפק לעולם המועדונים שתי יצירות מופת בדמות קטע הנושא שלו ו-"Snooze For Love", ששרפו מועדונים בכל פינה של הגלובוס. שנה לאחר מכן, כשכולם חשבו שהוא לא יוכל להתעלות על ההישג המוזיקלי העצום הזה, שיחרר טרייה את "Inspector Norse" שעשה את הבלתי אפשרי והפך ללהיט גדול יותר אפילו מקודמיו, תוך שהוא מתמקם במקום השני בסיכום השנה של רזידנט אדוויזור.

אבל ההצלחה המטאורית הזאת לא עלתה לרגע לראש של טוד. הוא המשיך לעבוד באולפן, לברור את הגיגים שלו בפינצטה ולהתרכז בדבר שהוא הכי טוב בו – הפקה של מוזיקה שמימית. אחרי שלוש שנים של רדיפות, טוד ששמע רבות על הבלוק ואפילו ניגן בו במשכנו הקודם במסיבה של פאג, הסכים לבוא לנגן לנו מאוסף התקליטים האדיר שלו. 

ואם כל זה לא מספיק, בלאונג' יחגגו הבנות מטרי פויזן ריליס בינלאומי חדש בהופעה חיה ודי.ג'יי סט של עמנואל קרואל, הרזידנט של ליין ביזאר לאב טריינגל האגדי בפריז, אורגיה של אנרגיות חיוביות.

הנה טעימה קטנה ממיסטר טוד:

תגובות