מדריך

שוב איתכם

די ג'יי לורנס הברלינאי הוא המפיק פיטר קרסטן שחוזר לתל אביב עם האוס וטכנו עמוקים ומלנכוליים

Deli, אלנבי 47, תל אביב, 19-12-2014 23:00

תגיות: LAWRENCE, Deli, הר סיניף לורנס, פיטר קרסטן

Lawrence::

לורנס הוא שם הבמה של פיטר קרסטן, מהבעלים של הלייבל דיאל (שהקים עם חבריו בשנת 2000), של חנות התקליטים סמולוויל ושל סמולוויל רקורדס. ברזידנט אדווייזור הגדירו את זה כך: כשאתה שומע קטע של לורנס, אתה מיד יודע שזה שלו - האוס וטכנו עמוקים ומלנכוליים שתמיד חותרים לשלמות.
איך זה מסתדר עם העובדה שאחרי התיכון הוא עבד כגנן (של גינות, כן) ורצה ללמוד אדריכלות נוף? לא ברור, אבל זה עובד. גם הבחירות שלו ללייבל דיאל, ממש לא לייבל האוס ממוצע, מוכיחות שמדובר בבנאדם מוזיקלי ייחודי. אחד הריליסים הראשונים של הלייבל היה קטע שבו ילד קוריאני בן 14 שר עם "how deep is your love" של הבי ג'יז. מאוחר יותר הגיעו ריליסים של דומיניק ושל אפדמין (תחת שמו האמיתי – פיליפ סולמאן). מבינים את הראש?
מלבד היותו מפיק מוכשר עם קסם מוזיקלי מהפנט, לורנס הוא תקליטן מדהים ושואב השראה ממוזיקה קלאסית מודרנית, כמו גם מההשפעות שגדל עליהן - הקיור, המוזיקה המוקדמת של דפש מוד, ג'וי דיביז'ן ולאחר מכן ההאוס על גלגוליו. את התקליט הראשון שלו קנה בגיל 12, ומאז הוא מנגן בעיקר עם תקליטי ויניל עם חריגות קצרות לדיסקים, בעיקר לטובת ריליסים של חברים שעדיין לא הודפסו.

חימום: עידית פרנקל + דיויד אלימלך

הנה טעימה קטנה:

תגובות