מדריך

הערב כולנו איטליה

הפקה משותפת של הבוטלג, הדלי, 84PC, ספוילד באסטרד ופרטוק בערב שכולו מוזיקת איטלקית. אורחים מיוחדים: אנשי הלייבל "סלואו מושן רקורדס"

בוטלג, קינג ג'ורג' 48, תל אביב, 29-03-2013 22:30

תגיות: בוטלג, איטליה, הדלי, אבישי פרטוק, לואו מושן רקורדס, 84PC, ספוילד באסטרד

הפקה משותפת של מועדון הבוטלג, מועדון דלי, 84PC, ספוילד באסטרד ופרטוק שכל כולה איטליה- מדיסקו חם דרך איטלו-דיסקו עתידני ועד אסיד.

אורחים מיוחדים: אנשי  הלייבל האיטלקי "סלואו מושן רקורדס" המתמקד ברליסים המבוססים על ההסטוריה העשירה של הדיסקו באיטליה, בכדי לתת במה ליוצרים וותיקים וצעירים כאחד, מפסקארה והסביבה, שיוצרים דיסקו עתידני בהילוך איטי, אסיד האוס עמוק ובעיקר מוזירה שנשמעת קצת כמו שילוב של פסקולים של ג'ון קרפנטר עם הדיסקו של "ספייס" והקרחנות המוקדמות של גואה. 

אז מי מתקלט?

Franz Underwear ::

כמפיק, לפראנץ יש באמתחתו כבר רליסים בלייבלים נחשבים. בנוסף להיותו מפיק, הוא הבעלים של הלייבל ומתקלט כמעט בכל מקום חם בברלין ובאיטליה, או בכל מקום שצמד המילים "איטלו-דיסקו" מופיעות בו.

Massimiliano Pagliara::
אחרי שניגן בתחילת החודש בפנרמה בר, וממש לפני האלבום המצופה בלייבל "לייב אט רוברט ג'ונסון" מגיע האחד והיחיד, האיש שמפציע לעיתים בלילה, במטרה לרדת עמוק יותר והרמוני יותר, כי צריך פוקוס בשביל להגיע לאין סוף מאסימיליאנו פאגליארה. מאז שהוציא את אלבום המופת שלו הפך למטאור בשמי ברלין. 

 

אז הנה טעימה קטנה מפאגליארה:

תגובות