מדריך

הצד האפל של Idan Karucci

הדי ג'יי ומנהיג ההרכב הישראלי-הולנדי "סופיה" בתקלוט מנימליסטי ומסתורי במיוחד

Deli, אלנבי 47, תל אביב, 28-02-2013 22:30

תגיות: דלי, Deli, הצד האפל של שנות ה-80, Idan Karucci

ליין הצד האפל של שנות ה-80 מארח הערב את  Idan Karucci::

הרזומה המפואר של קרוצ'י, מנהיג ההרכב הישראלי-הולנדי "סופיה" החל בשנות התשעים המוקדמות במועדוני חיפה והקריות "דה-אנד", "אמסטרדם" וה"היי-וויי" (המועדון שלימים הפך להיות "העיר השניה/סיטי-הול" המיתולוגיים). במועדונים הללו שימש קרוצ'י כרזידנט ובמהרה צבר קהל מעריצים נאמן ואוהד שהקפיד לפקוד את המקום מידי שבוע באדיקות כדי לשמוע את הצלילים האפלים הממכרים.
 

ב-96' הקים את ההרכב "סופיה", יחד עם הסולנית סוניה רוזנבלום ובשנת 99' הם עברו לפעול באמסטרדם, הולנד, בה הם פועלים, גרים ויוצרים עד היום. באמסטרדם הוחתמו בלייבל "זיימוקס קונטרול" של רוני מורנינג - מנהיג ההרכב הגותי הנחשב "קלאן-אוף-זיימוקס" ומהר מאוד הפך קרוצ'י להיות בן טיפוחיו ולשמש כסאונדמן של הלהקה בהופעותיה.
עד היום הוציאו סופיה ארבעה אלבומים ובימים אלו הם משיקים את אלבום האוסף הראשון שלהם. ההרכב הפך לשם דבר בקרב חובבי הז'אנר, מביני עניין והסצינה הגותית האירופאית.

כדי ג'יי מתאפיין קרוצ'י בסאונד אפל ומסתורי אך עם זאת עדין ומלודי ואחרי מספר ביקורים מיתולוגיים בליין 1984 במסיבות שלא יישכחו, והיעדרות ארוכה מידי מהליין הוא סוף סוף חוזר אלינו להגיש באהבה סט של מוסיקה גותית, אלקטרונית ותעשייתית,ניו-וייב, קולד וייב, דארק וייב וכל מה שהוא אייטיז אפל ומחתרתי.

לפניו ואחריו יתקלטו הרזידנטים של הליין: טל ארגמן וצח זמרוני

 

תגובות