מדריך

די ג'יי Nicky Siano (ניו יורק) בישראל **בלוקשיין חדש**

הרזידנט המקורי של מועדון 54 הניו יורקי במסיבת פורים שכולה דיסקו. עוד יתקלטו: סקולמאסטר, הקטיק וקלצ'יק

OCD, לילינבלום 42, תל אביב, 22-02-2013 14:30

תגיות: סקולמאסטר, הקטיק, Nicky Siano, קלצ'יק

המסיבה היית אמורה להתקיים ביום חמישי (21.2) אבל הועברה להיום, יום שישי החל מהשעה 14:30 במועדון הOCB (הלימה לימה לשעבר) בלילינבלום 42. הליין אף לא שונה.

סטודיו 54 היה המועדון שבו גל הדיסקו ששטף את תרבות המערב הגיע לשיאו, וזה היה שיא כל כך מטורף שאחריו שום דבר כבר לא יכול היה להשתוות אליו. עד היום מדובר במועדון המפורסם בעולם שזכה לכיסוי באינספור כתבות, ספרים וסרטים. הוא היה המקום שבו "איי וויל סורבייב" הפך מבי סייד נידח ב-12 אינץ' ללהיט הכי גדול בעולם. המקום שבו תרבות הזוהר הגיעה לשיאה. המועדון שהיה יקום מקביל בפני עצמו.

יוצאים למסע עמוק אל תוך שיא תקופת הדיסקו, אל הסלבס ההזויים והבגדים המנצנצים של התקופה, אל המקום שבו הכל אפשרי – אל סטודיו 54 עם הרזידנט הראשון של המועדון ואחד מהדמויות המשמעותיות בהיסטוריה של מוזיקת מועדונים – האדם והאגדה ניקי סיאנו

כשהגיע לנגן בערב הפתיחה של הסטודיו, סיאנו כבר היה סופרסטאר. מספר שנים לפני כן הוא הקים את מועדון הגאלרי, מעין גרסה קצת פחות אקספרימנטלית של הלופט של דיוויד מאנקוזו. תוך מספר חודשים סיאנו הפך לסוג של אלוהים בניו יורק והצעיד את עולם המועדונים של התפוח הגדול עמוק אל תוך תקופת הדיסקו שלו. לארי לוואן קרא למסיבות של סיאנו "המיסה של יום שבת" ואכן כל מסיבה של סיאנו הפכה לחוויה טוטאלית, מסע ארוך של סאונד, תאורה ואנרגיה שסיאנו שולט בו ביד רמה. 

זה לא פלא שכשסטיב ראסל החליט לפתוח את המועדון הכי מדהים בהיסטוריה, הוא בחר בסיאנו כרזידנט. ברי המזל שזכו לשמוע את סיאנו מנגן בשנים האחרונות מספרים על די.ג'יי שמחזיר אחורה את הזמן ושמשחזר בכל סט שלו את האוטופיה הניו יורקית של עידן הדיסקו. לבלוק הוא מגיע עם תקליטי ויניל בלבד! 

לרגל המאורע המועדון ילבש בגדי חג ויהפוך ליום אחד לסטודיו 54 האגדי. תמיד חלמתם להיות גרייס ג'ונס? יש לכם פאה של אנדי וורהול בארון שמחכה לשימוש? זאת ההזדמנות שלכם להפוך לסלבס האהובים של הסבנטיז ואם תעשו את זה כמו שצריך - גם תזכו להנחה למסיבה.

במקביל, יתקבצו מיטב התקליטנים המקומיים לסטים של מוזיקת ריקודים מכל הזמנים - סווינג, ממבו, פ'אנק ודיסקו מכל קצוות תבל יספקו הפסקה אנרגטית מעולם הזוהר של החלל הראשי, עם סקולמאסטר, הקטיק וקלצ'יק.

 

***בעקבות צו הסגירה הזמני של מועדון הבלוק, המסיבה עברה לשישי בצהריים במועדון ה OCD (לילינבלום 42).

הנה טעימה קטנה מניקי:

תגובות