מדריך

ריליס פארטי

המפיק והדי ג'יי אורי שוחט חוגג את הריליס החדש שלו "Always Ready" שיצא בלייבל הניו יורקי. יתקלטו: ריג'וייסר, סאבו, פלד ועוד

בלוק, סלמה 157, תל אביב , 10-05-2013 23:30

תגיות: אורי שוחט, בלוק, Always Ready

אורי שוחט::

אחרי שנים מאחורי הקלעים, מפיק-העל של ההיפ הופ הישראלי אורי שוחט (כהן@מושון, פלד, לוקץ', סאבלימינל, נצ'י נצ' ופחות או יותר כל אמן היפ הופ ישראלי בהיסטוריה) יוצא לקדמת הבמה עם אלבום בכורה בינלאומי - "Always Ready" שייצא בלייבל הניו יורקי Soulspazm! 

מי שעוקב אחרי הסאונדקלאוד המבעבע של שוחט כבר זכה לראות את הכיוון החדש והמרענן של אחד ממייסדי סצנת ההיפ הופ הישראלית, שהוציא בשנה האחרונה שורה של קטעים שמלהטטים בין מקצבי טראפ עתידניים לאולדסקול היפ הופ עסיסי, וקנו לו שם של אחד המפיקים הורסטיליים בסצנה המקומית (הקטע האחרון שלו, "I'm Fly", אף זכה להכרה בבלוג הנחשב Run The Trap). בקרוב ייצא לעולם הקליפ הראשון מתוך האלבום החדש, "Never Fall" עם נצ'י נצ' (בבימויים של מיכאל מושונוב ולאל אוטניק), אך כעת, הגיע הזמן למסיבת ההשקה!

כמו האלבום החדש, גם מסיבת ההשקה של שוחט תפגיש בין הטראפ להיפ הופ, עם ליין אפ שישבור לכם את הצוואר וינענע את התחת -

 

SABBO - SOULICO::
סאבו - הצלע הראסטאפארית והחצופה של סוליקו מגיע להתניע את הרחבה בסט היפ הופ שמנוני ומזיע מאד.

ORI SHOCHAT - SOULSPAZM::
ביום  - מפיק מחונן, בלילה דיגיי עמוס סקילס וחובב עשב מתוק. אורי שוחט מגיע עמוס בחומרים חדשים והפקות מקוריות מהז'אנר החדש שמאיים לבלוע את העיר - טראפ. צפו לסט מנענע עכוזים במיוחד.

 

וגם:

 

פלד, ירין לידור, ריג'וייסר, מאג'ימאן ונצ'י נצ'

 

הנה טעימה קטנה מדי ג'יי אורי שוחט:

תגובות