מדריך

דאבל פיצ'ר

מיכה קפלן ולהקתו "נתניה" מבקרים מברלין להופעת השקה חגיגית לאלבומם החדש, ומיד אחריהם המידנייט פיקוקס בהופעת שעטנז

אוזןבר, קינג ג'ורג' 48, תל אביב, 08-02-2013 17:00

תגיות: אוזןבר, נתניה, מיכה קפלן, מידנייט פיקוקס

Netanya:

ההרכב הברלינאי/ישראלי הכולל את: מיכה קפלן, שרית שצקי, ליעד ונונו ובנימין אמברג. ההרכב המנגן שילוב של רוק מלוכלך ופופ אפל ישיק את אלבומו החדש "We are one two three" בו מתארחים מוזיקאים ישראלים כגון: ריף כהן, עפרי ברין, אורי כינרות ומאיה דוניץ.

מיכה קפלן, מנהיג הלהקה הוא מוזיקאי המתגורר בברלין ב-13 השנים האחרונות. בשנות ה-90, קפלן היה חבר בשתי להקות רוק מיתולוגיות: סדרני הדשא ("מוות לסמלת") וזקני צפת. בשנת 2000 עזב לברלין ללימודי קונטרבס קלאסי. לאחר סיום לימודיו קפלן הצטרף ללהקתם של אסתר עופרים ויוני רכטר. במקביל הקים מספר הרכבים שונים המנגנים נוייז, הארד קור, טכנו, פופ ומוזיקה אקוסטית.

 

Midnight Peacocks:

המידנייט פיקוקס מגדירים את המוזיקה שהם עושים כ"סירקוס-קור", CIRCUS-CORE, שעטנז של רוק אלטרנטיבי כבד, מוזיקה ערבית, קברט ומוזיקה נסיונית. ההרכב שהוקם ב-2005 הספיק להקליט 3 אלבומים ולגבש קהל מאזינים נאמן. 
האלבום הראשון של הלהקה, It's A Brutal Machine, שהוקלט בברלין נבחר על ידי המגזין האמריקאי Indie music, לאחד מ-25 האלבומים הטובים בעולם לשנת 2006.  עד היום הלהקה הספיקה לחמם את האמנים האמריקאים MIKE PATTON, DUB TRIO, KARMA TO BURN ו-FIREWATER בהופעותיהם בישראל, להוביל את פסטיבלי הטבע "חוצמיזה" ו"אינדי נגב" ולנגן בפסטיבלים ומועדונים באירופה וארה"ב.
על הבמה: איתן רדושינסקי – שירה ובסגיא שמי – גיטרה, יוני סילבר - כינור, יואב זוהר – תופים, חזי שוחט - מיצג.

 

 

תגובות