מדריך

ראש השנה עם אפרכסת

אנשי הבלוג אפרכסת בערב הופעות עם האמנים האהובים עליהם. יופיעו: NoamiKo, טל אורן וניר שלמה

לבונטין 7, תל אביב, 05-09-2013 20:30

תגיות: בלוג, אפרכסת, מוזיקת שוליים, לבונטין 7, נועמיקו, Noamiko

אפרכסת הוא בלוג מוזיקת שוליים ישראלית, שעוסק במוזיקה, אווירה, תכנים וכל מה שרלוונטי לעולם הזה. אבל בעיקר בעיקר – ממליץ על הופעות ששוות הצצה בעינינו ברחבי העיר. הבלוג  מעדכן ומתעדכן ללא נגיעה באינטרסים, בלי קשרים ובלי פרוטקציות ושמח לספר על הלהקות והאירועים המעניינים שקורים בעולם מוזיקת השוליים התוסס של העיר.


לכבוד ראש השנה העברי, אנשי הבלוג בחרו שלושה מהאמנים המקומיים האהובים עליהם לערב אחד של מוזיקה מקומית מצויינת בלבונטין 7. יהיו שם:
 

<<>> NoamiKo - נעם הלפר (קיצו, פולו) הוא אחד הדברים הכי מעניינים שקורים כאן כרגע. אחרי תקופה בהרכבים משובחים, נעם יצא לאחרונה לקריירת סולו שכוללת הרבה מאוד ביטים, סמפלר ויצירת אינדיטרוניקה משובחת.
 <<>> טל אורן - רוקרית משובחת ואמיתית, שכבר כמה שנים מסתובבת פה, עם הרכבים משתנים ועושה רוק קשוח, אפל ובועט. כרגע עובדת על אלבום הבכורה שלה עם נדב אזולאי וגיל נמט. אלינו היא תגיע להופעה ראשונה עם הרכב חדש.

<<>> ניר שלמה - אחרי שראינו אותו בפעם הראשונה, הגדרנו אותו כרות דולורס וייס הגברי. חבר להקת "כלבי רוח", מופיע עם חומרים אישיים שלו, בהגשה נדירה, עם הרבה נשמה, גיטרה וסאונד כואב ומלנכולי, ניר עושה רוק עצוב ומשובח בעברית.

הנה טעימה מנועמיקו שהשתתף בפרויקט אינדיסיטי 2013:

תגובות