מדריך

רוח דרומית - פסטיבל המוזיקאים והאמנים החינמי הראשון

והערב>> יופיעו: Crunch , LoLamarch, Layerz ותקלוט של עתליה קנדי גולן

הודנא, אברבנאל 13, תל אביב, 28-02-2013 21:00

תגיות: הודנא, רוח דרומית, LAYERZ, Crunch, lolamarch, עתליה קנדי גולן

"רוח דרומית" הוא פסטיבל המוזיקה החינמי הראשון על טהרת מוסיקאי הג'אז האלקטרו והאימפרוב של דרום תל אביב שיתפרס על סוף השבוע ויתקיים בהודנא בר בפלורנטין עם הופעות מתחלפות.

כל המתארחים בפסטיבל הם הרכבים אקלקטיים, של מוזיקה חיה , חמה, נושמת, מלוכלכת לעיתים ,סטרילית לעיתים, מלאת אומץ, עומק, התמסרות ותשוקה והמשקפת דרכה את השנים הרבות של עבודה קשה והאמונה של כל אחד ואחד מיוצריה.

ליין אפ הערב::

crunch/ קראנץ'::
שלישיית קצב חדשה ומקורית, בה חברים:
ארז טודרס (התפוחים) - פטיפונים
תומר ברוך (רגאייסטן) - פנדר רואדס + אלקטרוניקה
דן מאיו (B&B) - תופים 
השיוט בתוך נהר הגרוב הישראלי, על כל השפעותיו, ממשיך, 
ואף יוצר לו פלג ייחודי: כל מה שהמח יכול לדמיין משילוב שלשת הכלים האלו, ואף יותר . 

lolamaorch::
יעלי כהן וגיל לנדאו הם צמד יוצרים המביאים בפרוייקט המשותף שלהם-*LolaMarch*,מוסיקה מקורית המשלבת פולק עם נגיעות אלקטרוניות מהמחשב ואווירה של מוסיקת עם אירית, יעלי כהן בגוון קולה המיוחד ביחד עם גיל לנדאו,הגיטריסט והיוצר, אשר אחראי ללחנים המרגשים והמורכבים של ההרכב,יכניסו אתכם לעולם פנטזיה מרוחק ולרגע תשכחו שאתם יושבים בארץ ישראל הקטנה ותיזכו להינות מניחוח חו"ל רגעי.


layerz::
ליירז הוא הרכב של שלשה נגני גאז' וירטואוזים שמתיכין בין אלקטרוניקה, פוסט רוק, פסיכדליה וגרוב. אחרי שנים של נגינה יחד בהרכבים שונים התאחדו השלשה ובשנתיים האחרונות הם מגבשים את הסאונד היחודי שלהם. אי אפשר שלא להבחין בתפיסת זמן האמת החדה שלהם ויכולתם לעצב מחדש את המוסיקה שלהם בכל רגע נתון. ליירז עובדים כיום על אלבום בכורה. 
גלעד אברו- בס
יונתן אלבלק- גיטרה
אביב כהן- תופים

תגובות