מדריך

רוח דרומית - פסטיבל המוזיקאים והאמנים החינמי הראשון

והערב>> יופיעו B&B, sidewalk bunch, markus & liberman musical choice ותקלוט של גל דאהן

הודנא, אברבנאל 13, תל אביב, 26-02-2013 21:00

תגיות: הודנא, רוח דרומית, B&B, sidewalk bunch, markus & liberman musical choic, גל דאהן

"רוח דרומית" הוא פסטיבל המוזיקה החינמי הראשון על טהרת מוסיקאי הג'אז האלקטרו והאימפרוב של דרום תל אביב שיתפרס על סוף השבוע ויתקיים בהודנא בר בפלורנטין עם הופעות מתחלפות.

כל המתארחים בפסטיבל הם הרכבים אקלקטיים, של מוזיקה חיה , חמה, נושמת, מלוכלכת לעיתים, סטרילית לעיתים, מלאת אומץ, עומק, התמסרות ותשוקה והמשקפת דרכה את השנים הרבות של עבודה קשה והאמונה של כל אחד ואחד מיוצריה.

ליין אפ הערב::

B&B::

פרוייקט מוזיקלי שמשלב גרוב עם ג'אז ופאנק.
כיוון שכל נגן בא מרקע ועולם מוזיקלי שונה - מרגאיי וסקא דרך ג'אז ופאנק ועד אפרו-ביט והיפ-הופ, והופעה היא בעצם סשן אילתור על הבמה, כל הופעה היא שונה בתכלית ובלתי צפויה.
פרוייקט B&B קיים כחצי שנה, ובמהלך תקופה זו, הספיק להופיע ברחבי הארץ ולהכנס לצד אמנים אחרים כמו קוטימן, קרולינה ופאנקנשטיין לאוסף הפאנק הישראלי הראשון - "Mediterranean Grooves and Raw Sound" של אודיו מונטאג'.
חברי ההרכב:  ארד ייני \ רועי חרמון - חצוצרה,  מעיין מילוא - טרומבון, גל דהן - סקסופונים, אילן סמילן \ נדב פלד (ניו יורק) - גיטרה
דן מאיו - תופים וליאור רומנו - בס קלידים (קיטאר).

sidewalk bunch ::
הנגינה הראשונה שלהם יחד כהרכב הייתה על ספסל ברחובות תל-אביב לפני כ-3 שנים. ללא חזרות, דיבורים או התאמת ציפיות, 
פשוט להפגש עם אנשים ונגנים אהובים ולנסות ליצור משהו חדש יחד - כשהבסיס הוא רפרטואר של קטעי ג'אז מסורתיים בעיקר מניו-אורלינס. מאז משתדלים להפגש באופן קבוע (עד כמה שניתן) על אותו ספסל תל-אביבי (עם תוספת קלה של מועדונים וארועים פרטיים), הרפרטואר גדל, התווספו קטעים מקוריים לצד עיבודים נוספים וקטעים מסורתיים, רקדנים, ובעיקר קהל אוהב וקבוע שמגיע להנעים את זמנו עם המוסיקה של ההרכב. 

טל מרקוס ונמרוד ליברמן::
טל מרקוס ונמרוד ליברמן משתפים פעולה כרית'ם סקשן למעלה מחמש שנים.
בחמש השנים האלה הם לקחו חלק בהקלטות אלבומים ובהופעות רבות, כשטווח הסגנונות נע בין ג'אז לפאנק רוק. בהופעה בפסטיבל הם ישתפו פעולה עם מספר אמנים איתם הם מופיעים: סיס, דניאל דור, הילי בוימל ורועי אביטל.
** בהופעה בפסטיבל ישתתפו גם זיו מורן, עונגי ציזלינג, ינון פרץ וגל דהן וינוגנו עיבודים מיוחדים לאירוע הכוללים חטיבת כלי נשיפה מורחבת.


תגובות