מדריך

די ג'יי Pat Mahoney (ארצות הברית) בישראל

המוזיקאי והדי ג'יי בתקלוט נדיר בישראל וגם: רחבת טכנו האוס, רחבת דיסקו ביטס ורחבת גרוב שכולן די ג'ייז מקומיים

בלוק, סלמה 157, תל אביב, 07-02-2013 23:30

תגיות: ברזילי, בלוק, מחנה חורף, Pat Mahoney

מחנות הקיץ/חורף של מועדון הברזילי היו הפקות חד שנתיות, שבהן הרשינו לעצמנו להתפרע על מספר רחבות עם כמות לא הגיונית אבל מדויקת של די'.גייז ואמנים מבריקים. החדשות הטובות הן שמחנה החורף חוזר והפעם בשותפות עם הבלוק, מה שהולך לשדרג את החוויה על כל מרכיביה לגבהים חדשים. היכונו לשלוש רחבות בצבעים מוזיקליים שונים עם נבחרת חלומות של די.ג'ייז מהארץ ומחו"ל, שמתמחים בז'אנרים שהכי מרגשים אותנו – מטק-האוס וטכנו הדוק ברחבה הראשית ועד דיסקו, סול והאוס בסקוואט ובלאונג'.

הנה הליינאפ:

// בחדר הראשי // טק האוס וטכנו עם הייצוא הישראלי הלוהט שלומי אבר, שינגן סט בק טו בק עם ענקית הגרוב של אירופה ובת טיפוחיו של לוקו דייס – טיני! האבר וטיני מתמחים בריצות למרחקים ארוכים וסטים שנמדדים במספרים דו ספרתיים, נא להיערך בהתאם.
את התמונה ישלימו דיפ'ה ובירי, שמשחררים כמה ימים לפני המסיבה קטע שנבחר על ידי דרייק מאי לאוסף "We Love Detroit" בלייבל של מועדון ספייס איביזה האגדי.

// בסקוואט // דיסקו והאוס עם יוגו וזידן, שיארחו את פט מהוני, המתופף של להקת אל.סי.די סאונדסיסטם האגדית! מהוני הנחשב לאספן האוס ודיסקו כבד, ומאז פירוק הלהקה הוא מבלה את ימיו בפיתוח קריירת הרוק שלו ובטור עולמי משותף עם ג'יימס מרפי.  מהוני, המתופף של אל.סי.די סאונדסיסטם, הוא מרכיב קריטי של אחת מלהקות האינדי המצליחות בכל הזמנים, להקה שחיבקה בו זמנית את אנשי האינדי–רוק יחד עם ילדי המועדונים ועיצבה סאונד של דור שלם. מאז פירוק הלהקה בשנה שעברה, מהוני וג'יימס מרפי (הבעלים של הלייבל הלוהט די.אף.איי) מתקלטים יחד במועדונים הטובים בעולם. השניים גם הוציאו בעבר אלבום מיקס משותף בסדרת הפאבריק היוקרתית. מהוני ידוע כדי.ג'יי אקלקטי ומבריק, המתמחה בסטים של רוק אלקטרוני ודיסקו

// בלאונג' // כישרון מקומי וסופר גרובי שבידיו הפקדנו את החלל לסט ארוך - הילה סרוס

 

טעימה מדי ג'יי פט מהוני:

תגובות