מדריך

די ג'יי רדשייפ (ברלין) ודי ג'יי מרטין (הולנד) בישראל

אמני ההאוס, הטכנו והדראם אנד בייס הבינלאומיים מגיעין לבלוק לערב צבעוני וחסר פשרות

בלוק, סלמה 157, תל אביב, 31-01-2013 23:00

תגיות: מרטין, בלוק, רדשייפ

רדשייפ>> אחד ממופעי הלייב הטכנו המבוקשים בעולם. הסט הקודם שלו בארץ השאיר לסתות שמוטות על הרחבה במסיבה שדורגה על ידי רבים, כולל טיים אאוט תל אביב, כאחת ממסיבות השנה. עכשיו תעצמו עיניים, תיזכרו בסט הפסיכי הזה, ותדמיינו לכם איך זה ישמע בבלוק!
המפיק החריף הזה חוזר לתל אביב כחלק מסיבוב ההופעות להשקת האלבום החדש שלו, שזכה למחמאות כמעט בכל פורמט אפשרי. היינו שמחים לספר לכם עליו יותר, אבל אלו הפרטים שהצלחנו לדלות על העוף המוזר הזה: הבחור מוכן להופיע רק מאחורי מסכה אדומה, כשהדבר היחיד שניתן לראות דרכה זה את לובן העיניים ואת האישונים המרצדים שבוחנים את הקהל בזמן שהוא מכה בו במקצבים קשים. מאז 2006 הוא משחרר קטעים מבריקים בלייבלים נבחרים כמו מוזיק מאן, אר אנד אס וסטיירקס ליבס, ונחשב לאחר מאמני הדגל של לייבל העל דלסין.

מיד אחריו יעלה לעמדה מרטין - גאון ומפיק על, שזכה להכרה עולמית בתור המפיק הראשון בעולם שהצליח למזג בצורה מדהימה בין הסאונד הטכנואידי לסצנת הדאבסטפ, לייסד את תנועת הפוסט-דאבסטפ ולסחוף אחריו המוני מעריצים משני מחנות שנחשבו עד לפני כמה שנים כמנותקים. 
את הסאונד המבריק של מרטין אימצו ענקים מכל קצוות הסקאלה האלקטרונית - ממודסלקטור, סקובה, פלאייניג לוטוס, פיבר ריי ואפראט ועד לבן קלוק, אפדמין וטיגה. כולם זכו ממנו לטיפול יסודי לצד הפקות מקור. שני האלבומים שהוציא מיצבו אותו כאחד האמנים האלקטרונים הכי מסקרנים בעולם. במקביל, מרטין הוא גם די.ג'יי מבריק בעלת טכניקה מרשימה וסטים שלא מפחדים לשבור את הגבולות הברורים של הז'אנרים בהם הוא מתעסק.
אנחנו שמחים ונרגשים בטירוף להציג לכם ליינאפ שמגלם את הסאונד של העתיד - חום אנלוגי שמשתלב עם מתכתיות דיגיטלית וז'אנרים שמתמזגים בגאונות נונשלנטיות.
חימום מדויק יספקו דיפ'ה ובירי, ששחררו לאחרונה קטע בלייבל האגדי טראנסמט של דרייק מאי.
עוד בתפריט - תפאורה ספוקית במיוחד ושלל מיצגי וידיאו ארט מבית בלאק קרו.

 

הנה טעימה קטנה מרדשייפ:

תגובות