מדריך

די ג'יי Daniel Maloso (מקסיקו) ודי ג'יי Cosmo Vitelli (צרפת) בישראל

שניי הדי ג'ייז הבינלאומיים יגיעו לתקלט בערב אלקטרוני לצד הצמד Red Axes ושלל די ג'ייז מקומיים

בוטלג, קינג ג'ורג' 48, תל אביב, 25-01-2013 23:00

תגיות: red axes, בוטלג, Daniel Maloso, Cosmo Vitelli

Daniel Maloso // Comeme , Mexico

דניאל מלוסו, הסטאר של הלייבל קוממה וכנראה המפיק שהכי עשה לנו את זה בשנתיים האחרונות, לא נוהג לצאת מהפינה החמימה שלו במקסיקו לעיתים קרובות. ככל הנראה יש לו סיבות טובות, כי מהעיירה הקטנה בה הוא מסתתר, הבחור משחרר לעולם את המוסיקה הכי ממיסת תאים ובועטת בביצים שתשמעו כיום. כל טיון בצבע, כל טראק מלמיליאן. https://soundcloud.com/daniel-maloso
דניאל הוא מאותם מפיקים נדירים כמו ג'ון טלבוט, ניקולס ז'אר, וקאריבו – אלו שמהתו הראשון של הקטעים שלו, פשוט מרגישים ושומעים שמדובר במוסיקאי אמיתי. כזה שהכשרון המולד שלו משפריץ לכל הכיוונים ומותיר לסתות פעורות, שפתיים מחייכות, ורגליים מותשות. ויש לו רוקנרול, המון רוקנרול. 

Cosmo Vitelli // I'm a Cliche' , France

באופן פרדוקסלי לחלוטין לשמו של הלייבל שהוא עומד בראשו - "I'm a Clich”, ישנן המון מילים שיכולות להאמר על הקריירה הארוכה והמסועפת של קוסמו ויטלי – קלישאה היא בטוח לא אחת מהן. 

במשך 15 שנות פעילות בתור מפיק, תקליטן, מגלה כישרונות ומוזיקאי - קוסמו המשיך להתנסות, להתפתח, לחקור, לחפור, ולגלות אוצרות מוסיקליים עם אותה תשוקה בתולית מזוקקת, ורוח עשייה עצמאית של טינאייג'ר. על אף שחנך תחתיו כמה מהשלאגרים הגדולים של התעשייה בשנים האחרונות כמו סימיאן מובייל דיסקו ואזארי & III – קוסמו תמיד דחף לאתגר את האמנים שלו ולקחת אותם למקום השונה. הוא העניק להם את הפלטפורמה בה באמת יוכלו לבטא את היצירתיות שלהם, כשהם נקיים מפשרות מסחריות. בין הליהוקים הכי חמים ונכונים של קוסמו למשפחה בשנה האחרונה הם השפנפנים המקומיים ויקירי ניוז והעיר כולה - Red Axes ! שכבר הספיקו לשחרר בלייבל שני אי.פי מפציצים, והזרוע נטויה... רד אקסס ינגנו יחד עם אוריה את סט הפתיחה און דה נייט. 
את כל שנות הותק, הידע הבריטניקאי, ואותה תשוקה בתולית שסיפרנו לכם עליה – יוצק קוסמו לתוך סטים מעוררי השראה ומלטפי בלוטות חשק. אם תשאלו אותנו, אין משהו טוב יותר להתחמם איתו בחורף. 

 

>השניים יתקלטו לצד הצמד המקומי Red Axes, איליה ורביד, סטפן בזבז, עומר בן ציוני ועוד הפתעות..

 

הנה טעימה קטנה:

 

תגובות