מדריך

ערב קאברים לנינה סימון

נינט טייב, סיון טלמור ,עינב ג'קסון כהן, צביקה פורס, רונית רולנד ,רועי דהן, סאן טיילור ועוד בערב שכולו שיריה של נינה סימון

שפגאט , נחלת בנימין 43, תל אביב, 29-01-2013 20:00

תגיות: נינה סימון, שפגאט, שפגאט לייב, cover me

ערב "קאבר מי" מיוחד שיוקדש כולו למלכת הג'אז והכוהנת הגדולה של הנשמה – נינה סימון.

 

נינה סימון שהייתה אחראית לכמה מהשירים הכי יפים במאה שעברה, הוציאה יותר מ-40 תקליטים ולא הייתה מוכנה להיכנע לכללי המשחק של עולם המוסיקה ולהגדיר את סגנונה המוסיקלי והייתה מהלוחמות הגדולות למען זכויות השחורים באמריקה ובכלל גם ביצעה בעצמה כמה מהקאברים הכי יפים בתבל שהפכו כמעט מהרגע הראשון לגרסאות הכי מוכרות בעולם.
ב"קאבר מי" הרביעי יפגשו על במת ה"קאבר מי" 12 מוסיקאים מוכשרים ומרגשים שיבצעו 12 מהשירים המוכרים יותר ופחות של נינה סימון שהם בחרו בעצמם לצד שיר מקורי שלהם בגרסאות עירומות ואקוסטיות וכך ייווצר ערב מוסיקלי מרגש שישזור את השירים של נינה סימון בתוך יצירה מקומית ועכשווית וימשיך את דרכה של נינה סימון שבחרה מעולם לא להגדיר אלא רק לנגן, לשיר ולרגש.


הפרויקט המוסיקלי הזה הוא שיתוף פעולה בין בלוג המוסיקה "4 Crying Out Loud" וליין ההופעות "שפגאט לייב" ולפני הכול ערב שכולו תרבות ומוסיקה בחינם. ערב שבו אפשר להתרגש תוך כדי חיפוש אישי אחר מוסיקה חדשה וותיקה שתהפוך לאהבה החדשה של כולנו. ערב שהוא כמו חלום מתגשם שמשלב מוסיקה ורגש עם ליין אפ מדהים של מוסיקאים רגישים והכול תחת קורת הגג של ה"שפגאט" שהפך להיות סוג של מיני-אמפי של האינדי המקומי.
הערב כולו, כמו קודמיו, יוקלט ויעלה לעמוד הבנדקמפ החינמי של הפרויקט ולבלוג ויהווה תיעוד לערב מרגש שכולו מוסיקה.

תגובות