מדריך

SPEED-DESIGN - מיזם חברתי למען לתושבי אשדוד והדרום

נבחרת של מעצבי פנים, אדריכלים ומהנדסים יעניקו ייעוץ אדריכלי בחינם לתושבי הדרום שביתם נפגע במהלך סבב הלחימה האחרון

מרכז הקהילתי רובע ד' , רחוב השייטים 16, אשדוד, 09-01-2013 16:00

תגיות: המכללה למנהל, אשדוד, קהילה

SPEED-DESIGN הוא מיזם חברתי-עיצובי שתכליתו הענקת שירותי עיצוב ותכנון לתושבי הדרום ולקהל הרחב, והינו חלק מהפעילות למען הקהילה של החוג לעיצוב פנים במכללה למינהל - במסגרת מיזם בשם "קליניקת המעצבים".


עפ"י נתוני מס רכוש- רשות המיסים, בעיר אשדוד נפגעו הכי הרבה מבנים במהלך סבב הלחימה האחרון , 322 מבנים ניזוקו במהלכו.. כמחווה לתושבי הדרום בכלל ואשדוד בפרט, החליטו בחוג לעיצוב פנים המסלול האקדמי המכללה למינהל בשת"פ עם עיריית אשדוד לגייס נבחרת מובילה של מעצבי פנים , אדריכלים ומהנדסים  שיעניקו שירותי ייעוץ ותכנון בחינם לתושבי הדרום. 

 

נבחרת מובילה של אנשי מקצוע  מקדישים 20 דקות לכל דורש, בסבבים מתחלפים. בכל סבב יוכל כל  תושב  להתייעץ עם המתכננים לגבי אפשריות שיפור סביבת המגורים שלו. המתכננים יראו לתושבים אפשריות שונות לחיזוק המבנה , ארגון החלל לחלוקה שונות, העמדת רהיטים פתרונות אכסון וכדומה. אנשי המקצוע ישבו בעמדות נפרדות ואינטימיות על מנת להקשיב  ולמצוא פתרונות לבעיות תכנוניות, עיצוביות שיעלו בפניהם התושבים . כמסורת האירועים "המהירים", כל תושב יוזמן להסתובב בין המהנדסים, אדריכלים והמעצבים במעין 'סבב', ולקיים עימם שיחה מפרה בנושאים הנוגעים אליו. התושבים המעוניינים בייעוץ, יוזמנו להגיע לאירוע עם שרטוטים קיימים של הבית, צילומים של האזורים הבעייתיים הדורשים שינוי וטיפול, מדידות בסיסיות של החלל וסוגי פתרונות עדיפים התואמים את טעמם וצרכיהם.

 

מייעצים לתושבי הדרום. אירוע ספייד דמייעצים לתושבי הדרום

תגובות