מדריך

די ג'יי Harvey חוזר לבלוק

הרזידנט הבינלאומי והדי.ג'יי הוותיק הארווי א.ק.א לוקוסולוס מגיע לבלוק עם סנוניות חדשות מהפרוייקט החדש שלו

בלוק, סלמה 157, תל אביב, 08-05-2014 23:30

תגיות: די ג'יי Harvey, DJ HARVEY, הבלוק, רזידנט

די.ג'יי הארווי::

בתחילת 2012, כשנה לפני שהפך להיות רזידנט במועדון הבלוק, קיבל די.ג'יי הארווי את הכבוד למקסס את הפודקסט החגיגי, מספר 300 של ה Resdient Advisor. הפודקאסט, שפורסם ב-RA תחת הכותרת: "סט נדיר במיוחד של הארווי", עורר תחושות חצויות וקיצוניות, כפי שניתן להתרשם ממאות התגובות של גולשים באתר המגזין. מצד אחד היו שחשבו שמדובר בסט מביש ומאכזב ומהצד השני, אחרים היללו אותו בתור יצירת מופת.

ואכן, אם מקשיבים למיקס הזה בכל צורה אחרת מאשר בתשומת לב מלאה וממוקדת, אפשר בקלות לקבל את הרושם שהארווי לא התייחס לפודקאסט ה-300 בכבוד הראוי לו. בחלקים מהסט, ובעיקר בחצי השעה הראשונה, הוא מנגן מוזיקה מוזרה ולא מרקידה בעליל, שנשמעת כמעט כמו רפרוף מקרי בין תחנות רדיו שונות. נדמה כאילו הארווי מציב בפני המאזינים מבחן, מעין פילטר ראשוני שמטרתו לסנן אנשים בעלי סבלנות וקשב קצרים. נשמע כמו, פחות או יותר.. כולנו, לא? :)

אבל גם אם אתם לא מרוכזים במיוחד, סובלים מהפרעת קשב היפראקטיבית או סתם עסוקים בדברים אחרים, כל עוד תשאירו את המוזיקה לנגן ברקע, רוב הסיכויים שבשלב מסויים - איפשהו בין דקה עשרים לדקה שלושים בתוך הסט - תמצאו את עצמכם, אם תרצו או לא, נכנעים לגלי הקול המפתים שממלאים את חלל האוויר ונשאבים אט אט במורד מאורת הארנב הפסיכדלית של הארווי, צוללים לתוך קליידוסקופ אבסטרקטי המורכב מיצירות מופת נדירות, כל אחת בעומק קילומטר, המשתלבות ביחד באינספור מימדים הזויים של רוקנרול, אופרה מהחלל החיצון, מוזיקה קלאסית, אסיד, דיסקו, אפרו-ביט ואלקטרוניקה מופשטת.


הארווי ביקר בישראל לראשונה אוקטובר האחרון, והוא אחד מהרזידנטים הבינלאומיים של מועדון הבלוק.

והערב יציג סנוניות מהפרוייקט המוזיקלי החדש שלו.

יחממו:  הצמד רד אקסס ופרטוק.

הנה הפודקאסט עליו דיברנו:

 

תגובות