מדריך

מופע העשור של בום פם

שלישיית בום פם סוגרת עשור של עשייה מוזיקלית עם סוללת אורחים מיוחדים: קרולינה, בני בשן, עוזי רמירז, אייל תלמודי ושלל הפתעות סודיות

בארבי, קיבוץ גלויות 52, תל אביב, 08-02-2013 21:30

תגיות: בום פם, אייל תלמודי, בארבי, עשור, כקרולינה, בי בשן, עוזי רמיר

הזמן כדרכו טס ובום פם סוגרים עשור של עשייה מוזיקלית מרתקת וחלוצית.

מאז הוקמה  ב-2003 בום פם לא הפסיקה להגיש לאוזנינו את צלילי הים התיכון בשילוב המענג והדאנסבילי של סרף, רוקנ'רול ומוזיקה בלקנית. כיום הם אחת ההצלחות הישראליות המצליחות בחו"ל ורחוקים מלהראות סימני עייפות.

ההופעות הראשונות של בום פם התקיימו ב"כלל" המיתולוגי, לשם נקלע באחת הפעמים ברי סחרוף ששמע התלהב והזמינם לחמם את "מינימל קומפקט" בהופעות האיחוד ב- 2003  בהיכל התרבות. ב2004 ברי ובום פם הקליטו את "בום פם" של אריס סאן, להיט ענק עד היום. השאר היסטוריה. 

כיום ההרכב של בום פם כולל את: אורי כנרות (גיטרות ושירה), יובל "טובי" זולוטוב (טובה) ואיתמר "הילד" לוי (תופים). ההרכב מתחילתו ועד היום נחשב  לחלוצי  משום השילוב של הסאונד הבלקני עם השפעות הרוק'נ'רול ועם השנים הלכו ושיכללו את השפה המוזיקלית הייחודית והסוחפת שלהם.

אלבום הבכורה שלהם יצא ב 2006 בלייבל של המפיק והדיג'יי הבלקני שאנטל. מאז ועד היום שחררה הלהקה שלושה אלבומי אולפן, את הראשון "בום פם" הוציאה ב – 2006, ממנו יצא רמיקס ענק של הרכב הדיג'ייז "רדיוטריפ" לשיר "חתול וחתולה".  את האלבום השני "Puerto Rican Nights" הוציאה ב-2009 וכולו גרסאות כיסוי ושיתופי פעולה עם זמרים כמו: תומר יוסף, מאור כהן ודרור אהבה רומם מהגרובטרון. האלבום השלישי "Alakazam" יצא ב – 2010 ואתו קרו גם שינויים, הגיטריסט עוזי פיינרמן נפרד מהלהקה ויצא לדרך עצמאית והמתופף דודו כוכב עזב, ואת מקומו תפס איתמר "הילד" לוי. ב 2010 הקליטו עם בני בשן את האלבום".בום פם היא אחת הלהקות הישראליות העסוקות בגולה עם סיבובי הופעות רבים באירופה, דרום אפריקה ויפן, ברזומה של הלהקה הופעה בפסטיבלים גדולים ומעריצים בשלל יבשות. הלהקה גם שיתפה פעולה עם אנסמבל בת שבע במרכז סוזן דלל וחיממה את האווירה בהופעותיהם של אמיר קוסטוריצה והג'יפסי קינגז בארץ. 

בשנה שעברה הוציאה הלהקה את "אין גלים" שהושמע בתחנות הרדיו השונות ואת גירסת הכיסוי המצוינת ל Walk like an Egyptian  ושחררו קליפ מצוין מבית היוצר של קותימן לשיר מהאלבום האחרון Alkazam. בחודשים הקרובים צפוי לצאת אלבום חדש של הלהקה. 


האזינו לבום פם יחד עם רמי דנוך:

 

 

תגובות